GTA 4 içerik olarak boş bir oyundur

Bunu sen araba süremiyorsun diye mi dedin?
Fikrimi belirttim diye kendince beni alaya alınca bir şey değişmiyor. Araba kullanırken çok yavaş gitsen bile abartılı bir sağ sola yatma olayı dönememe gibi sıkıntıları var. Motor ile bir arabaya vs. çarpınca oyun karakterinin aşırı gerçek dışı bir şekildeki yükselişine bir bak. Gerçi sizin gibi GTA IV fanboylarına boşa konuşuyorum.

Evet gayet berbat 😁 Dönemeyen, duramayan, yavaş hızlanan arabalarla dolu oyun. Spor araba kamyon hissiyatı veriyor🤣 araçtan atlama/fırlama fizikleri aşırı abartı.

Dostum gerçekçi fizik anlayışınız S'ye bastığınız anda arabanın çat diye durmasımı :D
Sen seversin ben sevmem ama bana göre adamların oyununun fizikleri gayet güzel

Dostum gerçekçi fizik anlayışınız S'ye bastığınız anda arabanın çat diye durmasımı :D
Sen seversin ben sevmem ama bana göre adamların oyununun fizikleri gayet güzel
Hayır tabii ki aniden durması değil ama araç kullanmamış insanlar da değiliz 😁 Gerçekçilikten uzak, abartı ve complex fizikler bunlar.

Hayır tabii ki aniden durması değil ama araç kullanmamış insanlar da değiliz 😁 Gerçekçilikten uzak, abartı ve complex fizikler bunlar.

Şimdi itiraf edelim bu oyun çıktığı çağın teknolojilerine göre mükemmel fiziklere sahip, değil mi?
GTA 5 ile aralarında 4-5 yıl var, bence çağına göre mükemmel bir oyun.

Şimdi itiraf edelim bu oyun çıktığı çağın teknolojilerine göre mükemmel fiziklere sahip, değil mi?
GTA 5 ile aralarında 4-5 yıl var, bence çağına göre mükemmel bir oyun.
Fizikleri neye göre değerlendirdiğinize bağlı. Ben döneminde de beğenmiyordum 😁 Evet farklı bir oynanış sunuyor, ama ne eğlenceli ne de gerçekçi.

Fizikleri neye göre değerlendirdiğinize bağlı. Ben döneminde de beğenmiyordum 😁 Evet farklı bir oynanış sunuyor, ama ne eğlenceli ne de gerçekçi.

Reis oyunun teması karanlık eğlence beklemenin manası yok, Gerçekçilik meselesine gelirsek o tamamen senin değerlendirmen kimisi bayılır kimisi sevmez. Ben seviyorum şahsen ama seni bilemem
GTA 4'e sadece araba sürmek için bile girilir çok güzel hissi var.

Bence de. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı