GTA 4 İçin Çıkan Yeni Bir Doku Modu, Grafikleri Büyük Ölçüde Geliştiriyor

Oyunun ilk updateleri baya sorunluydu. Şimdiki son güncellemeyle gayet iyi çalışıyor. Tabii grafik VRAM hatası gibi sorunlar oluşabiliyor hala 128 MB gösteriyor vs.
Son Update ile de denedim. GTA V'de 8x MSAA ile uçan sistem GTA IV'de kasıyor.

GTA IV'ü oynayabilmek için yansımaları kapatıp gölgeleri medium yapmak zorundayım.
Şu oyunun zaten iki eksiği var: Anti-Aliasing ve optimizasyon.

Güzel bir mod gibi duruyor, hali hazırda oynuyorum vaktim olduğunda deneyeceğim inşallah faydası olur o karanlık görünüm biraz da olsa kalkar. ☺️

Ultimate Textures 2.0 var bende şu anda. Oyunun doku kalitesi yükselmiyor yalnızca daha karanlık yapıyor dokuları. Aslında karanlık olmasından rahatsız değilim, oyunun hikayesine ve temasına tam uyuyor, New York'un da yol renklerine uyuyor ama nedense bunu daha çok sevdim. Ne zaman çıktı bu yeni mi?

Oyun efsane ama bir o kadar da optimizasyon sorunlu. Böyle modları yüklemek için biraz yürek yemek lazım.

Mod sadece texture modu mu? Daha önceden çok mod kurdum, oyun zaten stabil olmadığından batırıyordu daha da. iCEnhaner gibi modlardan bahsediyorum.
Evet hocam başlıkta yalnızca doku (texture) modu olduğu yazıyor. Ben şu anda indiriyorum. Ben de görüşlerimi buradan paylaşırım.
Eveet 284 tane moda bir mod daha eklendi.

Edit: Modu indirdim kusura bakmayın yalnızca doku modu değilmiş içinde d3d9.dll de var yani ENB'si ve Timecycle'ı da var. Yani evet bu da iCEnhancer'ın texture modu ile gelen hali gibi birşey. Tabi halen daha sistemi en çok zorlayan grafik modu olarak CryENB başta geliyor.
Oyun efsane ama bir o kadar da optimizasyon sorunlu. Böyle modları yüklemek için biraz yürek yemek lazım.
Doku modu bu, fps'e fazla bir etkisi olmaz.
Son Update ile de denedim. GTA V'de 8x MSAA ile uçan sistem GTA IV'de kasıyor.

GTA IV'ü oynayabilmek için yansımaları kapatıp gölgeleri medium yapmak zorundayım.
Şu oyunun zaten iki eksiği var: Anti-Aliasing ve optimizasyon.
Bir kasmayan laptop benim 2012 model laptop herhalde. Ya da oyunlar çok kastığı için bana mı bu oyun kasmıyor gibi geliyor onu anlamadım.
GTX 1650 kasar mı acaba?
Kasmaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı