GTA 4 neden GTA 5'den gerçekçi?

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün bir video izledim, şaşırdım kaldım.
GTA 4'ün GTA 5'ten daha iyi olduğunu kasteden bir başlığı var, izlemeden önce ulan dedim, kesin öyledir.
Açtım baktım, her detayda şaşırmam arttı, o kadar garip bir olay ki.
Yani bir oyun serisi gelişir, neden böyle?
4'Te olan detaylar neden 5'de yok?
Rockstar neden böyle yapmış?
Ve bazı arkadaşların da dediğine göre en destansı hikayeli GTA oyunu 4.
Hiçbir GTA'yı bitirmedim, ama 5'i bitireceğim inşallah, indiriliyor.
Epic'den salak gibi almadığım için ne yazık ki crack indiriyorum.
Video da şu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rockstar istese daha gerçekçi bir oyun yapabilirdi ancak amaçları oynanırken daha da kendine bağlayacak ve daha çok ilgi çekecek bir oyundu. Ve gördüğünüz gibi başarmışlar.
Evet, resmen devrim niteliğinde bir oyun.
Ama yani yaptığı da ayıp, kendine küfretmiş.

GTA 4 2008 yılında çıktı. GTA 5 ise 2013 de. Bu süreç içinde yönetim de değişiklikler olmuş olabilir diye düşünüyorum. Fakat GTA 5 daha çok Online odaklı bir oyun, bunu da başardılar zaten. Oyun dünyasında en çok satışa ulaşan oyun oldu.

GTA 4'ün fizik motoru cidden iyi. Hikaye konusu da fena değil güzel oyundur. Lakin GTA 4'ün oyun motoru sıkıntılı oyunda optimizasyon sorunları vardı. Tabi GTA V'de bu durum düzelitilinebilir miydi evet. Fakat GTA V daha özgür bir oynanış sunuyor bana göre. Özellikle Online kısmı. Şahsen GTA V'in hikayesini de beğenirim. GTA 4'de olduğu gibi hikaye DLC'si bekliyordum ama gelmedi.

GTA 4 2008 yılında çıktı. GTA 5 ise 2013 de. Bu süreç içinde yönetim de değişiklikler olmuş olabilir diye düşünüyorum. Fakat GTA 5 daha çok Online odaklı bir oyun, bunu da başardılar zaten. Oyun dünyasında en çok satışa ulaşan oyun oldu.
Online'ı çok sorunlu oyunun. Grand Theft Loading resmen yani.

IPS vs TN karşılaştırması olmuş :D.

1598961078505.png

Geri
Yukarı