GTA 4 neden sevilmedi?

Şu anda oynuyorum. Ve bence bana göre bir eksikliği yok. GTA 5'ü üç kere bitirmeme rağmen severek oynuyorum. Genel olarak daha az sevilmesini karanlık temasına bağlıyorum ama bence bu tema onu 5'ten sonra en İyi GTA oyunu yapıyor.

Aslında bu oyun seviliyor fakat GTA SA ve GTA 5 gibi oyunlara kıyasla çok tutamadı. Arkadaşlar sizce GTA serisinin en önemli oyunlarından biri olan GTA 4 neden diğer GTA oyunları kadar sevilmedi? Bu oyunun diğer oyunlara kıyasla eksi tarafları nedir sizce?

Eki Görüntüle 1807780

Oyun hikaye olarak çok iyi olmasına rağmen boğuk havası ve fizik motoru yüzünden fazla sevilmedi ülkemizde diğer ülkelerde bizimkine kıyasla çok seviliyor.

İlk çıktığı zamanı hatırlıyorum yaşça büyük gerçek oyuncu kesimi tarafından çok beğenilmişti online moduda çok sevilmişti ama bir büyük sorun şu ki pc portu çok sorunlu çıkmıştı optimizasyon berbattı pc oyuncularının gözü yaşlıydı o zamanlar

Ben seviyordum, araba sürüşü mükemmel değil ama cyberpunk araba sürüşüne tercih ederim. Bir de açık dünya oyunlarının direği saf gerçeklik değil, o yönüyle diğer gta oyunlarından ayrıldığı için pek tutmamış olabilir diye düşünüyorum

Sorunlu bir oyun. Açıkçası GTA 4'ün hikaye ve fizik dışında övülecek bir tarafı yok. Kesinlikle remake hakeden bir oyun. Umarım ilerleyen yıllarda sağlam bir remake yaparlar.

Aslında bu oyun seviliyor fakat GTA SA ve GTA 5 gibi oyunlara kıyasla çok tutamadı. Arkadaşlar sizce GTA serisinin en önemli oyunlarından biri olan GTA 4 neden diğer GTA oyunları kadar sevilmedi? Bu oyunun diğer oyunlara kıyasla eksi tarafları nedir sizce?

Eki Görüntüle 1807780
Zamanında optimizasyon sorunlarıyla çıktı. Hikaye olarak en çok beğenilenlerden biri aslında.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı