GTA 4 optimizasyon sorunları devam ediyor mu?

Zamanında 30TL'ye kutulu almıştım, oyunu oynamak için uzun süre uğraşıp anca oynayabilmiştim. Şimdi tekrar oynayayım dedim ve yine optimizasyon sorunlarıyla karşılaştım. Eskisi kadar çok değil ama hala sorunlu. Rockstar eski oyunlarını düzeltmeye çalışmıyor, GTA San Andreas'ın Steam sürümü de aynı şekilde bozuk. En iyisi oyunu korsan indir-100TL vermeye değmez kaç yıllık oyuna, korsanı desteklediğimden değil-biraz sorunlu olsa da oyna.

Ben 2017 ya da 2018 senesinde 7.5 liraya almıştım sanırım.Ancak oyunun mükemmel(!) optimizasyonu sayesinde oynayamadan iade etmiştim.Şu an aynı sorunu L.A. Noire'de yaşıyorum.Rockstar'ın PC port ve optimizasyonları GTA 5'e kadar hep berbattı.Bugün bile GTA San Andreas'ın korsan versiyonu Steam versiyonundan daha stabil çalışıyor.Bu arada bunu korsanı desteklemek amacıyla değil Rockstar'ın yaptığı kötü işleri belirtmek için söyledim.Oyunun Steam versiyonuna sahibim.
San Andreas bile öyleyse sıkıntı.

Ben 2017 ya da 2018 senesinde 7.5 liraya almıştım sanırım. Ancak oyunun mükemmel(!) Optimizasyonu sayesinde oynayamadan iade etmiştim. Şu an aynı sorunu l. A. Noire'de yaşıyorum. Rockstar'ın PC port ve optimizasyonları GTA 5'e kadar hep berbattı. Bugün bile GTA San Andreas'ın korsan versiyonu Steam versiyonundan daha stabil çalışıyor. Bu arada bunu korsanı desteklemek amacıyla değil Rockstar'ın yaptığı kötü işleri belirtmek için söyledim. Oyunun Steam versiyonuna sahibim.

Lanoire de en kral PC'de bile açsan 30 FPS kilidi var bu kötü bir de oyundaki kırılmalar görüntü bozuklukları da artısı, dediğiniz çok doğru GTA 5'te bence çok büyük iş çıkardılar Steam'e hakim olmadığım zamanlar bende Sanandreas'ı öyle oynardım gayette oynanılırdı şimdi Games Launcher'da GTA 5'la noire GTA vice GTA sa var; GTA Sa'da çözümü olmayan bir mouse problemi Vice City'de ise durmadan oyundan atmalar falan, geçen sene bully sc. Almıştım klavye ayarları yapılmıyor dolap açma görevi vardı oraya kadar zor gelmiştim ondan sonrasına da gelemeyip iade ettim zaten PC oyunlarının üzerine daha fazla düşmeleri gerekiyor bence.

Arkadaş oyunu hala çözmemişler daha bugün aldım her şey High da ortalama 40 kare alıyorum.
AMD FX 4320 8 GB 1333 MHz RAM GTS 450 overclocked.
ASRock 960GM vgs3FX.

Yeni konular

Geri
Yukarı