Çözüldü GTA 4 sadece taksiler ve modlu araçlar var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Mesut Arda

Picopat
Yer
North Yankton' da
Selamlar, GTA 4'e birkaç tane araba yaması kurdum fakat şehirde sadece taksiler, en son yüklediğim araç yaması (çoğunlukla) ve genel araba yamaları çıkmakta. Sorunun nedenini ve çözümü belirtirseniz sevinirim, şimdiden sağ olun, iyi forumlar. :)

Çözüm

Bu dosyayı indirin ve RAR içerisindeki bütün dosyaları oyunun dizinine kopyalayın.

Oyununuzun sürümü nedir? Yukarıdaki fix bildiğim kadarıyla 1.0.7.0 sürümüne kadar çalışıyor ama denemeye değer.

AJFA

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
14
Yer
İzmir, Türkiye

Bu dosyayı indirin ve RAR içerisindeki bütün dosyaları oyunun dizinine kopyalayın.

Oyununuzun sürümü nedir? Yukarıdaki fix bildiğim kadarıyla 1.0.7.0 sürümüne kadar çalışıyor ama denemeye değer.

Çözüm
KS
KS
Mesut Arda

Mesut Arda

Picopat
Yer
North Yankton' da

Sağ olun, oyunda 4-5 dk. Takıldıktan sonra her şey düzeliyor. İyi forumlar :)

AJFA

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
14
Yer
İzmir, Türkiye
Sağ olun, oyunda 4-5 dk. Takıldıktan sonra her şey düzeliyor. İyi forumlar :)
Benim önerdiğim yöntemle mi çözdünüz, yoksa oyunda 4-5 dk takıldıktan sonra düzeliyor diye herhangi bir işlem uygulamadınız mı? Benim verdiğim yöntemi uygulamadıysanız çözüm işaretlemeniz doğru değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı