GTA 4 siyah ekranda kalıyor

ftlX0

Kilopat
Evet öncelikle selamünaleyküm. Oyuna Türkçe yama kurdum. Oyunun grafiklerini değiştirme işini de çözdüm. Ama oyna tuşuna bastıktan sonra introda 10 sn geçirdikten sonra oyun siyah ekran oluyor ve öyle kalıyor alt + Tab da işe yaramıyor siyah ekrandan çıkmak için. Bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor. Peki bunun çözümü nedir arkadaşlar onu bulamadım bu yüzden soruyorum size. Cevaplarsanız sevinirim.

Evet öncelikle selamünaleyküm. Oyuna Türkçe yama kurdum. Oyunun grafiklerini değiştirme işini de çözdüm. Ama oyna tuşuna bastıktan sonra introda 10 sn geçirdikten sonra oyun siyah ekran oluyor ve öyle kalıyor alt + Tab da işe yaramıyor siyah ekrandan çıkmak için. Bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor. Peki bunun çözümü nedir arkadaşlar onu bulamadım bu yüzden soruyorum size. Cevaplarsanız sevinirim.
Oyun orijinal mi?

Öncelikle aleykümselam, büyük ihtimalde yamayı desteklememiş oyunun. Farklı bir yama ile deneyebilirsin. Aynı sorunuc Call of Duty Modern Warfare 2 de yaşadım. Sonuç olarak farklı bir yama ile dene.
Dizin kısmında otomatik olarak oyunun Steam sürümünün dizini bulunur, eğer oyununuz başka bir konumdaysa Gözat'a tıklayarak seçin ve kurulumu başlatın.

Kurulum tamamlandıktan sonra oyun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayın.
https://gtatr.com/indir/gta-iv-turkce/
yamayı sil bunu indir.
Eski yamayı sil ilk önce ama

Oyun orijinal mi?

Evet Steam üzerinden oynuyorum. En azından oynamaya çalışıyorum.
Öncelikle aleykümselam, büyük ihtimalde yamayı desteklememiş oyunun. Farklı bir yama ile deneyebilirsin. Aynı sorunuc Call of Duty Modern Warfare 2 de yaşadım. Sonuç olarak farklı bir yama ile dene.
Dizin kısmında otomatik olarak oyunun Steam sürümünün dizini bulunur, eğer oyununuz başka bir konumdaysa Gözat'a tıklayarak seçin ve kurulumu başlatın.

Yamayı sil bunu indir.

Sağ ol bir deneyeyim sonucu yazarım. İnşallah olur.

Yamayı sil bunu indir.

O zaman yama kaynaklı sıkıntı vardır sürümler uyuşmuyordur. Başka yama deneyin.

Yeni yamayı indirdim. Bu yama daha iyi gözüküyor ama sorun hala var.

Oyunu downgrade ettiniz mi? Yeni versiyonları mod kabul etmiyor.

Başka bir seçeneğim kalmadı sanırım artık :( .
Güncelleme oyunu tam ekran sorunları gider diye bir seçenek varmış ona da tik bastım ama yine de hata oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı