GTA 4 Steam'den kaldırıldı, Yerine GTA Trilogy uçuk fiyatlarla geldi!

Oyun Steam'den kaldırılmadı. Başlıkta yanlış bilgi var. Steam'de satılmayan versiyonlar 2020 öncesi versiyonlar. 2020'de gelen bu versiyon hâla daha satışta.

GTA Trilogy'nin ise 1150TL olduğuna dair haber konuları 19 Ocak'ta açılmıştı zaten. Yani GTA Trilogy haberi de yeni değil.
Evet şimdi bakınca kaldırılan hali "Grand Theft Auto IV: Complete Edition" iken halen satışta olan "Grand Theft Auto IV: The Complete Edition" olarak gözüküyor.

GTA 5'i zamanında indirimlerde 58 TL'ye almıştım, ve Epic Games bedava vermişti geldiğimiz şu nokta seçimi AKP kazanırsa oyunların artık alınamaz olacağı gerçeği bizleri bekliyor e gösteriyor şu an bile yok artık dediğimiz fiyatlara oyunlar görüyoruz zaten.

İkisi de aynı değil mi hocam? ikisinin arasında ki fark sadece "The" cümlesi mi?
Birinde artık çalışmayan Games for Windows var. Zaten kaldırılma sebebi de Games for Windows hizmeti sona erince oynanamamasından kaynaklanıyordu. Diğerinde ise Games for Windows desteği yerine Social Club desteği var.

Birinde artık çalışmayan Games for Windows var. Zaten kaldırılma sebebi de Games for Windows hizmeti sona erince oynanamamasından kaynaklanıyordu. Diğerinde ise Games for Windows desteği yerine Social Club desteği var.
Anladım hocam teşekkürler sağolun.

Ben zamanında complete almıştım onu kaldırıp geri getirmişler. O GTA 4 yoktu dün o bir daha eklenmiş. Ama keşke the complete yerine complete alsaymışım zamanında. Social ile açılmadı diye malum sürümlerini yüklemek zorunda kaldım.

Son düzenleme:
O Games for Windows neydi öyle be? Zamanında ne çektirdi be Allah'ın cezası. Gerçi Social Club da aşırı saçma bir sistem, oldukça gereksiz.

Geri
Yukarı