GTA 4 tam ekranda açılmama sorunu

Toprak Berke

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Windows 10 kullanıyorum ve oyun orijinal. Oyunu tam ekranda açamıyorum. Açmayı denersem oyun baştaki yazılarda takılıyor. Ne yapabilirim? İyi günler.

'' commandline.txt '' adlı bir metin belgesi oluşturup içine, '' -fullscreen '' kodunu yapıştırıp kaydet, GTA 4'ün kurulu olduğu yere at belki düzelir.
Hocam eğer sorununuz donma,kasma problemiyse driver'ınızın güncel olduğundan emin olun.
Hocam olarak tam olarak şu: GTA 4'ü normal yani tam ekranda açarsam baştaki credits yazısında donuyor. Neden olabilir? Aynı şekilde GTA EFLC de de aynı sorunu yaşıyorum.
'' commandline.txt '' adlı bir metin belgesi oluşturup içine, '' -fullscreen '' kodunu yapıştırıp kaydet, GTA 4'ün kurulu olduğu yere at belki düzelir.
Maalesef değişmedi.
Oyunu pencereli modda aç sonra oyuna girince ''ALT+ENTER'' yap.Sorunun çözülecektir.
Hocam ALT + ENTER yapınca tam ekrana geçiyor ama yine donuyor.
Ayrıca şunu fark ettim radyoyu açmıştım ve görüntü dondu ama ses donmadı yani oyun değil görüntü donuyor
Arkadaşlar çözümü buldum:

Öncelikle oyunun kurulu olduğu dosyaya geliyoruz ardından ''LaunchGTAIV'' uygulamasına sağ tıklayıp özellikler diyoruz ve uyumluluk sekmesine geliyoruz. Burada ''Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak'' diye bir seçenek var burada tik yoksa tiki koyup kaydediyoruz. Çözümü bu şekilde, yardım etmeye çalışan herkese teşekkürler konu kapanabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı