GTA 4 the completed Edition Social Club hatası

İşletim sistemi
Windows 7

Barisvedoc

Hectopat
Yer
İnegöl/Bursa
Daha fazla  
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Merhabalar, Steam üstünden GTA 4 the completed Edition aldım fakat şöyle bir hatayla karşılaşıyorum:

IMG_20200408_161258.jpg

Burdan ve başka yerlerden forumlara baktım ama hep eski sürümleri için çözüm buldum Rockstar Game Launcher ve Social Club son sürüm internetimde kötü değil amacım sadece oyunu oynamak Online ile işim yok ve oyunda herhangi bir mod ve yama kurulu değil çözümünü bilen varsa bana yardımcı olursa sevinirim. Korsan diyen olursa:

1586352608714.png

Görünen oynama süresi hep girmeye çalıştığım ama üstte belirttiğim hataya karşı uğraşmam yani hiç oynayamadım.
Cevap verirseniz şimdiden teşekkürler.

Grand Theft Auto 4 sırf bu kronik sorunları yüzünden milleti kendinden soğuttu.
Ama şimdi Allah var çok kaliteli oyundur.
Bu yüzden bu çabam yoksa başka oyun mu yok hikayesi çok hoşuma gittiği için sırf hala çözüm bulmaya çalışıyorum.

Rockstar Game Launcher olmadan oynamayazsınız elbet, bir nevi client gibi düşünebilirsiniz, o sayesinde oyun çalışıyor. Korsan meselesini es geçelim. İnternette biraz daha araştırdığımda birçok forumlarda bu şekilde çözüldüğünü söylüyorlar, deneyip görmek lazım:

Kaynak: FIX for social club error code 4! :: Grand Theft Auto V General Discussions

Burada bir işlem yapmadan önce mutlaka registry yedeği almanız önemli, aksi takdirde oluşabilecek sorunların sorumluluğu size aittir.
Bu foruma bende baktım bu gta 5'te işe yarıyomuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı