GTA 4 trojanlı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Crack'li indirirseniz çıkabilir. Ama Steam sürümünde trojan varsa elanur Contra'dan iyi şarkı yapıyor demektir. (Elanur'un yaptığına rap demek diğer rap şarkılarına hakaret olur.)

Steam yetkilileri tarafından tüm dosyalara bakılıp bir sıkıntı var mı diye bakıldıktan sonra oyunlar mağazaya ekleniyor Steam'de virüslü bir şey olmaz.

Kaspersky tarafından 2 kere tarama yaptım sonucunda Setup'ını rızam olmadan sildi gene de sıkıntı çıkar mı? Son taramamda tehdit yok dedi ve işlemci sıcaklığım ve kullanımı gayet normal.

Steam'de virüs olmaz. Crack yüklüyorsanız güvendiğiniz siteleri tercih edin. Hatta virüs taraması yapın yüklemeden.

Kaspersky tarafından 2 kere tarama yaptım sonucunda Setup'ını rızam olmadan sildi gene de sıkıntı çıkar mı? Son taramamda tehdit yok dedi ve işlemci sıcaklığım ve kullanımı gayet normal.

Steam'den almayacak mısın ve arkadaşların neden orijinal oyuna virüs demiş ki?

Steam sürümü temiz. Kaspersky kullanıyorsnaız aşağıdaki rehbere bakın:

Crack/warez sürüm için %100 garanti veremem.

Crack indirdim ve kurdum sonra kasbersky ile taradı ve Setup'ı kendiliğinden sildi. Birdaha tarama yaptım ve tehdit bulunamadı dedi. Sizce çıkar mı bu durumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı