Daha fazla  
Selamlar herkese, GTA 4'ü bugün indirdim, eskiden çalıştırdığım sıkıntısız oynadığım bilgisayara kurdum oyunu ve hiçbir sorun çıkmadı, normal bir şekilde açıldı "games for windows- live" kısmı indi tepeden, oynadığınız bölümlerin kaydedilmesi için windows live hesabınızla girmelisiniz uyarısı verdi güzelce, hesabım var'a tıkladım bilgilerimi girdim hoop açıldı oynanıyor. Sonra şuan kullandığım bilgisayara da aynı şekilde kurdum, tıkladım girdim oyuna ama windows live uyarısı gelmedi yani hiçbir şekilde windows live'i bulamadım. Home tuşuyla açılır kapanırdı eskiden ama o da işe yaramadı. Sıkıntılarımdan biri oynadığım bölümlerin bu yüzden kaydedilmeyecek olması, diğeri ise grafikleri ayarlatmıyor bana, çekmiş hepsini en kötüye rezil etmiş:kızgın:Yükselttirmiyor bana. Tüm forumu gezdim herşeyi okudum her videoyu da izledim olmadı yapamadım. İlgilenirseniz çok memnun olurum. :matrix:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı