GTA 4'e güncelleme geldi

Hayatımda 1 kere bile bu forumda yaşanan oyun hatalarını yaşamadım.

Bahsettiğimiz oyun GTA:SA değil, GTA IV.
Verdiğin yanıtlara bakarak çeşitli sorunlarının olduğunu bir tıp öğrencisi olarak çok net anlayabiliyorum. Ama bu demek değil ki yaşadığımız her sorunu karşınıza çıkan ilk bireye iletelim. Bu yüzden sana tongue-fu gibi bir kitap öneriyorum. Umarım seni büyütür. Eminim ki bir dönemlik psikoloji dersi alan her birey bu sorunun farkına varacaktır. Haksız olduğunda ya da kaybettiğinde bunu kabullenmeyi öğren. Yazdığın mesajdan ve üslubundan yaşını tahmin etmek pek de zor değil. Yakınlarına sabır, adminlere ise lütfen gereğinin yapılmasını diliyorum. İyi forumlar diğer üyelere.

Koskoca bir firmayı sırf sizin sisteminizin yetersizliği yüzünden kötülemek birazcık saçmadır.

Rockstar hiç kullanıcı dostu bir firma değildir
Örneğin GTA San Andreas PC portu inanılmaz kötü bu oyunda mouse kullanabilen birisinin olduğunu zannetmiyorum fakat gamepad desteği de yok saçma sapan FPS sorunları ve sürekli çökme sorunu var. GTA Vice City ve GTA 3 tam ekran sorununa sahip üstelik mouse sorunu bu iki oyunda bile var. GTA 4 hem Xbox 360 hem de PS3'te bile FPS sorununa sahip PC sürümü oynanabilir değil anormal derecede drop giriyor ve 60FPS göremiyorum. GTA 5 sanırım en sorunsuz Rockstar oyunu ama Online modu çöp ben GTA Online için GTA 5 aldım ve birçok garip sorunla karşılaştım eskiden GTA Online yükleme ekranı SSD olmazsa 40dk sürüyordu artık 15dk sürüyor ama bunu düzelten Rockstar değil ufak bir mod yapımcısı Rockstar bu kadar önemli bir özelliği geliştiren kişiye sadece teşekkür etti ve 10k dolar verdi sadece 10k GTA Online hile konusunda gördüğüm en rezil oyun 2000 saat üzeri oynayan birisiyim sistemim.
R5 1600 AF GTX 1050 Ti 4 GB 8 GB 3200MHz RAM buna rağmen GTA 4'te drop yiyorum.

Verdiğin yanıtlara bakarak çeşitli sorunlarının olduğunu bir tıp öğrencisi olarak çok net anlayabiliyorum. Ama bu demek değil ki yaşadığımız her sorunu karşınıza çıkan ilk bireye iletelim. Bu yüzden sana tongue-fu gibi bir kitap öneriyorum. Umarım seni büyütür. Eminim ki bir dönemlik psikoloji dersi alan her birey bu sorunun farkına varacaktır. Haksız olduğunda ya da kaybettiğinde bunu kabullenmeyi öğren. Yazdığın mesajdan ve üslubundan yaşını tahmin etmek pek de zor değil. Yakınlarına sabır, adminlere ise lütfen gereğinin yapılmasını diliyorum. İyi forumlar diğer üyelere.
Adam ben sorun yaşamıyorum demiş adamı deli yapmışsın, eğer bu kadar küçücük şeyleri bu kadar takıyorsan senin psikolojik destek alman daha sağlıklı olur. Üslubunda da yanlış bir şey göremedim arkadaşın.

Adam ben sorun yaşamıyorum demiş adamı deli yapmışsın, eğer bu kadar küçücük şeyleri bu kadar takıyorsan senin psikolojik destek alman daha sağlıklı olur. Üslubunda da yanlış bir şey göremedim arkadaşın.
Arkadaşım bilip bilmeden yazıyorsun. Önce sormayı öğren. Orada ağzıma almayacağım laflar etti moderatörler düzeltti.

Geri
Yukarı