GTA 5 Çözünürlüğü Ayarlayamamak

Oswer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben GTA 5 indirdim kurdum, oyuna girdim. Oyunun ekran çözünürlüğü çok kötü yani 800x600. Ben bunu yükseltmeye çalıştım. Benim leptop da 1366x768 işte 13366x768'e çevirmeyi yapayım dedim olmadı çevrilmedi. Oyunda İngilizce appy diyorum işte kaydet diyorum sonra alert diyor yazı geliyor yes diyorum, sonra baktım ki olmamış 800x600'de duruyor. İşte baya uğraştım no dedim, enter dedim işte hiçbir şey olmadı. Acaba nasıl düzeltebilirim bunu?

Not: laptop ekran çözünürlüğüm 1366x768 / oyunda video memory 968 mb / Ram'im 4 GB / ekran kartım 1 gb.

O ne demek ? oyun ile ilgilimi diyorsunuz ? leptop ile ilgilimi ?

VRAM ne ? bir de 1366x768 olmasada olur 1284x... olur 1024x... olur ve nasıl ayarlayabilirim niye kabul etmiyor ayarlamamı ?
VRAM (Video RAM), ekran kartının belleği demektir. Ekran kartın 1 GB ise 1 GB VRAM'a sahiptir.

çözünürlük yazan yerin üstünde windowed yazan yeri ful screen yap çözünürlüğü değiştirip apply changes e tıkla enter a basma mausla apply changes e tıkla

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı