GTA 5 çalışmayı durdurdu sorunu

Austin Electric

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. 1-2 gün önce GTA 5 aldım, yükledim, açtım. 1 saat kadar oynadım GTA 5 çalışmayı durdurdu hatası aldım. Şimdi bazen 10 dakika, bazen 2 saatte bir çalışmayı durdurdu hatası alıyorum ve bazen bu sorunuda yaşıyorum: GTX 960'lı sistem donma sorunu | Technopat Sosyal
Not : Sorunun harddiskten olduğunu düşündüğüm için burada konu açıyorum. Yanlış yerde açmıssan adminlerin düzeltmesini rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununuzun donanım kaynaklı olduğunu sanmıyorum. GTA 5'i korsan olarak kullananlar, özellikle 3DM sürümünü kullananlar çok sık oyundan atma sorunu yaşıyorlar. Korsan kullanıyorsanız size tavsiyem GMG'den satın almanız. Şuan 100 TL. Oyun orjinal ise donanım özelliklerinizi belirtiniz.

Oyun orjinal steamdan aldım.
  • Msi gtx 960 gaming 4 g ekran kartı
  • i-5 3470 işlemci
  • 8 gb 1600 mhz ram
  • Windows 8.1 single language
Sistemim böyle @JaroxJamaica hemşerim :D

Windows 8.1 single language.
Ekran kartı sürücüsü güncel. Windows updatedeki güncellemeler yapılı. Başka neleri kontrol etmeliyim ?

Birazdan söyleyebilirim. Abim uyuyor da. Altın uçayin yeni güncelleme ile geldiğini duymuştum altın uçak var.

Ve oyunu daha 3 gün önce indirdim.

PSU özelliklerinizi söyleyebilir misiniz lütfen. Ve işlemci, ekran kartı sıcaklıklarını da kontrol eder misiniz tam yükte iken.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı