GTA 5 8.6 Mbps ile kaç günde iner?

Türk Telekom pişmanlıktır...

Epic'den 20Mbps 17 saatte falan ama bizim modeme o kadar çok kişi bağlanıyor ki bazen yeni gelen bir cihazı bile atıyor sen bence 40 saate indirirsin.

Adamın hızı seninkinin 3.5 katı ve senden 2.5 kat yavaş mı indirecek?
Max 5 saat sürer indirme başka bağlı cihaz yoksa 3.5 4 saatte biter.

8.6Mbps yazmıyor mu orada hocam ben kör değilsem.

Ben 2.0 yazmadım yani 20 yazdım adam 8.6 yazmış ama siz bilirsiniz.

8.6Mbps yazmıyor mu orada hocam ben kör değilsem.

Üzgünüm hocam maalesef ileri düzey miyop başlamış hemen buraya gözükmenizi öneririm.

Edit: Çok pardon başka konu ile karıştırdım 63Mbps ile indiriyordu adam kusura bakmayın göz randevunuzu da iptal edin.

Üzgünüm hocam maalesef ileri düzey miyop başlamış hemen buraya gözükmenizi öneririm.

Edit: Çok pardon başka konu ile karıştırdım 63Mbps ile indiriyordu adam kusura bakmayın göz randevunuzu da iptal edin.
Bu neyin kafası?

Adam kendimden şüphe ettirdi konuya bakıyorum benim dediğim doğru attığı cevaba bakıyorum gece gece beni aştı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210219-231132.png
    Screenshot_20210219-231132.png
    280 KB · Görüntüleme: 27
Hocam özürlerimi sunarım fakat buradan bilgi toplamak yerine indir tuşuna tıklayıp indirme hızlarının ve yazma hızlarının altında olan indirme süresi yerine bakmanız daha doğru olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı