Çözüldü GTA 5 açıldığında Bluetooth kulaklıktan ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cevikkuvvet06

Centipat
Daha fazla  
Windows 10 masaüstünü AirPods ile kullanmak için TP-Link UB500 Bluetooth adaptör aldım. Başka oyunlarda veya internette gezinirken sorun yaşamamama rağmen GTA 5 açtığımda ses tamamen kesiliyor. Ayarlardan kulaklığı devre dışı bırakıp geri bağlayınca ses düzeliyor fakat oyun ekranına döndükten birkaç saniye sonra ses tekrar gidiyor. Oyunu kapattığımda ise her şey normale dönüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Ben de dün GTA 5 indirdim ve JBL T500BT ile bu sorunu yaşadım. Sonra kendimce çözümünü buldum. İlk olarak oyuna kulaklığı bağlamadan girdim. Sonra ana menüde kulaklığımı açtım ve sorun çözülmüştü. Eğer sende böyle yapıp yine düzelmezse ana menüde değil de oyun içinde kulaklığı açmayı deneyebilirsin.
Ben de dün GTA 5 indirdim ve JBL T500BT ile bu sorunu yaşadım. Sonra kendimce çözümünü buldum. İlk olarak oyuna kulaklığı bağlamadan girdim. Sonra ana menüde kulaklığımı açtım ve sorun çözülmüştü. Eğer sende böyle yapıp yine düzelmezse ana menüde değil de oyun içinde kulaklığı açmayı deneyebilirsin.

Çözüm

Hocam kulaklığı ana menüde bağlamayı denedim ve işe yaradı. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı