GTA 5 alma hikayenizi anlatır mısınız?

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Sadece merak ettim garip soru oldu kusura bakmayın.

Yalnız oyunu bedava olduğunda alma hikayeniz değil ilk çıktığında alma hikayeniz.

Cüzdandan kartı çıkarttım, bilgileri girdim, ödeye bastım, indirdim. Uzun ve yorucu bir serüvendi. Özellikle cüzdanı alırken yanınızda bir miktar yemek ve su bulundurmanızı öneririm.
Kardeşim tebrikler gerçekten. Valla kartı nasıl çıkarttın cuzdandan? Şarjörde kaç mermi vardı 😅😘😋😋

28 Ocak'ta siparişi verdim Steam'den ön sipariş olarak, ertelene ertelene Haziran'da çıktı oyun. Bir de 200 TL'ye ön sipariş vermiştim, ön siparişteyken oyun 180 TL'ye düştü.

Kardeşim tebrikler gerçekten. Valla kartı nasıl çıkarttın cuzdandan? Şarjörde kaç mermi vardı 😅😘😋😋
Az daha elimi kesiyordu kart. Yemek ve suya ek yara bandı taşımakta iyi olabilir ama bu sefer de envanterde yer kalmıyor.

28 Ocak'ta siparişi verdim Steam'den ön sipariş olarak, ertelene ertelene Haziran'da çıktı oyun. Bir de 200 TL'ye ön sipariş vermiştim, ön siparişteyken oyun 180 TL'ye düştü.
Nisanda çıktı.
Ön siparişteyken indirime girdiğini ilk defa duydum.

GTA 5'i ön sipariş ile alanlardanım. Sürekli ertelenmeye başlayınca herkes gibi krize girmiştim.

Hikayemin özetini aşağıdaki video ile anlatmak isterim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun daha çıkmamıştı. Bir arkadaşım oyunu erken erişimden GMG'den alabileceğizi söylemişti. Oyun 90 TL civarındaydı. Parasını verdik. "Oğlum dolandırıldık mı lan?" şeklinde diyaloglar geçti. Ama oyun indirilmeye sunulduğunda bize de key geldi, oyunu aldık. İndirilmeye sunuldu indirmeye çalışıyoruz 75 GB AKK mi ne var o zamanlar. Oyunun 30 GB'ı indi eyvallah. Sonra bir kotaya girdik Allah muhafaza. 3 günde indi kalanı 3 gün. Neyse indirdik oyunu açmaya izin verilmiyor daha. Yanılmıyorsam oyun açılmadan 1 hafta önce indirilmeye sunulmuştu.

Geri
Yukarı