Çözüldü GTA 5 Alt Tab sonrası oyuna geçince görüntü yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

yuvacıklı

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5'te Alt Tab atıyorum, sonra oyuna geri girince oyunun ekranı donuyor. Ses var, görüntü yok. Mesela görüntü yokken yumruk atınca adam yumruk atıyor, sesi geliyor. Bu 1-2 dakika sürüyor, sonra düzeliyor. Ama çok rahatsız edici bir durum. Aynısı bir aralar TruckersMP'de de başıma geliyordu, bir şekilde düzeltmiştim. Arkadaşlar bunun çözümü nedir?

Arkadaşlar GTA 5'te Alt Tab atıyorum, sonra oyuna geri girince oyunun ekranı donuyor. Ses var, görüntü yok. Mesela görüntü yokken yumruk atınca adam yumruk atıyor, sesi geliyor. Bu 1-2 dakika sürüyor, sonra düzeliyor. Ama çok rahatsız edici bir durum. Aynısı bir aralar TruckersMP'de de başıma geliyordu, bir şekilde düzeltmiştim. Arkadaşlar bunun çözümü nedir?

Sistemin özellikleri nedir? Sistemin yetmiyor olabilir. Bir ihtimal HDD üzerinden oynuyorsan sorun oda olabilir.

Bazen bana da oluyor sistemim iyi olmadığı için. Sisteminiz kötüyse normal diyebiliriz. Bence en iyi çözüm imkan varsa daha iyi sistem toplamak.

Misal ben Alt+Tab atarsam veya bilgisayarı GTA V açıkken uyku moduna alırsam oyunu yeniden başlatana kadar ses çıkmama sorunu devam ediyor. Sizde de aynı durumun görüntü ile alakalı olanını yaşıyorsunuz sanırsam.

Ekran kartım 1050 Ti.
İşlemcim i5-6500 3.20 GHz.
8 GB RAM var.

Bu bahsettiğim daha önce olmuyordu, yeni başladı.
Sistemin özellikleri nedir? Sistemin yetmiyor olabilir. Bir ihtimal HDD üzerinden oynuyorsan sorun oda olabilir.
SSD var..
Bazen bana da oluyor sistemim iyi olmadığı için. Sisteminiz kötüyse normal diyebiliriz. Bence en iyi çözüm imkan varsa daha iyi sistem toplamak.

Çerçevesiz tam ekran olarak mı oynuyorsunuz? Öyle ise "Pause on focus loss" gibi bir seçenek olmalı, o seçeneği kapatmayı dener misiniz? Benzer sorunu bu şekilde halletmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı