GTA 5 "An unknown Rockstar Games services error occured" Hatası

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Epic Games GTA 5'i ücretsiz yaptı. Oyunu bugün indirdim 2 saat oynadım sonra kapattım ve tekrar açmaya çalıştığımda Social Club'dan çıkış yapmıştı giriş yapmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Online girmeyi hiç denemedim fakat offline olarak oynayamıyorum. Çözümü var mı yoksa kendiliğinden düzelecek bir durum mudur?

Dosya Ekleri

• hata.PNG
    hata.PNG
    1,8 KB · Görüntüleme: 65
  • hata2.PNG
    hata2.PNG
    7,9 KB · Görüntüleme: 69
Normal internet ile Social Club'e giremiyorken VPN ile girebiliyorum. Benden mi kaynaklı serverler ile mi alakalı bilmiyorum. Openıv programı ile Türkçe yama yapmıştım ondan sonra oldu olay.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    21 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    632,7 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 33
Anladığım kadarıyla benimle alakalı bir sorun yok. O zaman 3-4 gün içerisinde düzelir galiba değil mi?
Muhtemelen yarına bile düzelebilir. Ama tam ne zaman düzeleceğini bilemeyiz. Bakalım durumu takip etmekten başka çare de yok gibi.
Normal internet ile Social Club'e giremiyorken VPN ile girebiliyorum. Benden mi kaynaklı serverler ile mi alakalı bilmiyorum. Openıv programı ile Türkçe yama yapmıştım ondan sonra oldu olay.
Türkçe yama ile online oynayamazsın oynasan dahi Banlanırsın tavsiye etmem. Ve şuanda tüm Rockstar serverleri çökmüş durumda.

Bende de aynısı oldu daha demin launcher i yükledim üye olamıyorum. Epic games de oyun yüklü bir sorun olur mu ? Bilgisayarı kapattım da.

Dosya Ekleri

• 20200517_015127.jpg
    20200517_015127.jpg
    850,6 KB · Görüntüleme: 43
  • 20200517_015127.jpg
    20200517_015127.jpg
    850,6 KB · Görüntüleme: 38
Social club sitesine girebiliyormusunuz?

SERVER DURUMU buradan kontrol edebilirsin ben girebiliyorum ama oyuna serverlerine ulaşılamıyor.
Bende de aynısı oldu daha demin launcher i yükledim üye olamıyorum. Epic games de oyun yüklü bir sorun olur mu ? Bilgisayarı kapattım da.
Eğer yükleme tamamlandıysa hiçbir sorun olmaz yarın serverler düzelirse hesabına giriş yapıp oynayabilirsin.

Bir sorum daha olacaktı malum oyun 2013 yılında çıktı ve hikayesini 2-3 kere izleyerek bitirdim hal böyle olunca hikaye modunu oynamak çok sarmıyor %100 Save yapsam ban yeme ihtimalim var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı