GTA 5 araba satın alınca ne olur?

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Offline modda internetten araba alırsam nasıl olur? Yani mesela arabayı yolda bıraktım garaja geri gelir mi? Ya da haritada.

maxresdefault.jpg

Bu şekilde gözükür mü? Bir de patlayınca geri gelme gibi bir durumu var mı?

Telefondan sipariş verirken hangi garaja koyulacağını seçiyorsun.
Haritada resimdeki gibi görünüyor.
Telefondan mechanic'i arayıp çağırıyorsun.
Aracın patlarsa arama kısmında pembeli bir çağrı merkezi var adını hatırlamıyorum orayı arayarak bazen bedava bazen az miktarda para ödeyerek sigortadan aracını alıyorsun.

Telefondan sipariş verirken hangi garaja koyulacağını seçiyorsun.
Haritada resimdeki gibi görünüyor.
Telefondan Mechanic'i arayıp çağırıyorsun.
Aracın patlarsa arama kısmında pembeli bir çağrı merkezi var adını hatırlamıyorum orayı arayarak bazen bedava bazen az miktarda para ödeyerek sigortadan aracını alıyorsun.

Patlamadı diyelim arabayı yolun ortasında bıraktım ne olur? Bir de oyunu kapatıp açınca araba nerede olur?

Offline mod oynuyorum.
Araba bir tane garaja gelir satın aldığınızda ( Adını unuttum. ) ve o garajdan alıp kullanabilirsiniz. Eğer kaybolursa polis garajına gidiyor ve 250 Dolar karşılığında alıyorsunuz fakat patlamayı bilmiyorum muhtemelen yine polis garajına gidiyor.

Araba bir tane garaja gelir satın aldığınızda ( adını unuttum. ) Ve o garajdan alıp kullanabilirsiniz. Eğer kaybolursa polis garajına gidiyor ve 250 dolar karşılığında alıyorsunuz fakat patlamayı bilmiyorum muhtemelen yine polis garajına gidiyor.

Tamam dır. Bu bilgi kesinse sorunum çözülmüştür teşekkürler.

Araba bir tane garaja gelir satın aldığınızda ( adını unuttum. ) Ve o garajdan alıp kullanabilirsiniz. Eğer kaybolursa polis garajına gidiyor ve 250 dolar karşılığında alıyorsunuz fakat patlamayı bilmiyorum muhtemelen yine polis garajına gidiyor.

Michael de vinewood franklin de grove street trevor ı hatırlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı