GTA 5 ban yer miyim?

eqho

Kilopat
Arkadaşlar az önce GTA 5 Online'da bir hileye denk geldim. Adamın elinde minigun vardı ve her sıktığında 2500$ poşet çıkartıyordu. Bende onların üstüne doğru koştum ve param bir anda 400.000$ oldu. Ancak ben hicbir şekilde hile açmadım. Ban yer miyim?

Herkes yersin demiş. Yanlış bilgilendirme yapmayın. O parayı alıp harcamadığı sürece bir şey olmaz. Yapacağı şey parayı harcamamak, hileyi raporlamak ve Rockstar Games e durumu bildirmek.

Sorun olmaz. Yalniz parayi harcamamani tavsiye ederim.

Kimlere mesela? Asagidaki baglantida bu tür durumlarda yasaklama vermiyoruz diyorlar.

İnşallah banlanmam.
Herkes yersin demiş. Yanlış bilgilendirme yapmayın. O parayı alıp harcamadığı sürece bir şey olmaz. Yapacağı şey parayı harcamamak, hileyi raporlamak ve Rockstar Games e durumu bildirmek.

Zaten olay olduğu an raporladım.

Sen Rockstar Games e parayı kimin verdiğini vb detaylı bir şekilde mail at ister ban yersen eğer yediğin zaman ya da şimdiden. Ben olsam ban vb yemeden Rockstar a mail atıp kendimi rahata çekerim ama senin kararın. Ban yiyenlerde var yemeyenlerde var, Umarım ban yeöezsiniz maalesef Rocktar ban atmaya meğilli sizin, bizim gibi insanlar ban yiyip mağdur kalabiliyor. Kısacası hocam bekleyip görüceksiniz. İyi günler dilerim :)

Geri
Yukarı