GTA 5 Bütün Oyuncuların Birden Çıkması

Efe Yurt

Hectopat
Daha fazla  
Genelde çok fazla kişi olduğu sunucularda oluyor. Birden herkes çıkmaya başlıyor. Aslında çıkan benim ben de onlar çıkıyormuş gibi gözüküyor. Yardımcı olabilir misiniz sinir bozucu bir sorun. Önceden de oluyordu fakat çok nadiren.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde benimde internet bağlantımda hiç kopma yaşanmaz. GTA V online'a girdiğim zaman bağlantım kopuyor. Oyunda var bir şeyler de anlayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkan sen misin onlar mı? Oyundan düşüyorsan eğer bunu nedeninin öğrenmen gerek. Kesilen bağlantı, arka planda çalışan güvenlik duvarı veya upload başlıyorsa oyundan düşebilirsin.

Ben hiç çıkmıyorum onlar bende çıkıyor gözüküyor bende onlarda çıkıyor gözüküyorum.

Artık 1-2 dakika sonra herkes çıkıyor az kişili sunucularda böyle bir sorun yok ama 15 kişinin üstüne çıktığı zaman en geç 5 dakika sonra herkes çıkıyor aşırı derecede sinir bozucu bir olay bir kaç kez soygun yaparken çıktı herkes hatta yardımcı olabilir misiniz ya.

Ben hiç çıkmıyorum onlar bende çıkıyor gözüküyor bende onlarda çıkıyor gözüküyorum.

Artık 1-2 dakika sonra herkes çıkıyor az kişili sunucularda böyle bir sorun yok ama 15 kişinin üstüne çıktığı zaman en geç 5 dakika sonra herkes çıkıyor aşırı derecede sinir bozucu bir olay bir kaç kez soygun yaparken çıktı herkes hatta yardımcı olabilir misiniz ya.
Merhaba. Sorununuz hala devam ediyor'mu?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı