GTA 5 "Connecting to Rockstar Games" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle GTA 5'i̇ dün gece 12 de inmiş bulunmakta. Normalde 2020 Temmuz'da oynuyordum formattan sonra ilk defa yükledim. VPN kullandığım zaman Social Club'a bağlanıp oyun açılıyor ama Online'ye girerken bireylerin download olmasını istiyor hatası alıyorum. Tam hatayı bilgisayara geçince atarım. VPN ile girilme olayı ise Social Club'un sitesine bile giremiyorum VPN olmadan. Denediğim çözümler:
Modeme reset atmak(hatta direkt modemi bile sıfırlayıp yeniden kurdum)
Aslında bunun oyun dosyaları ile ilgisi yok çünkü sitesine bile giremiyorum ama.
Rockstar Launcher silip yeniden yüklemek. Social Club'un içindeki cache dosyasını silmek. Hizmetler kısmından çalıştırmak gibi her şeyi yaptım. Ama durum vahim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    70 KB · Görüntüleme: 33
Hocam "güvenli internet"
+18 siteleri yasaklayan internet hizmeti
kullanıyorsanız o engelliyor social Clubu bilginiz olsun.

Nasıl kapatabilirim klick net kullanıyorum ama temmuz ayında sıkıntı yoktu.
Böyle bir olay varsa babama söylesem firmada anlatır o dediğin olayı yanlış anlar :/

Hocam klick net hakkında bir fikrim yok Türk Telekomda online işlemlerden yapılabiliyordu eger klick nette de varsa o tarz bi sey biraz bakın isterseniz.

Allah belasını versin böyle oyunun yapacağınız sistemi öpeyim yeter ya. Geceden beri uğraşıyorum ne varsa yaptım olmuyor ya. Temmuz'da girebildiğim oyuna şu anda giremiyorum ya.
Arkadaşlar konu güncel yardım edebilirseniz sevinirm.

Son düzenleme:
Hocam eğer guvenli interneti kaldırma imkanınız yoksa veya baska bir şekilde sorunu çözemiyorsanız son çare olarak telefonunuzda kullandığınız interneti bağlantı noktası haline getirip bilgisayardan bağlanarak oynayabilirsiniz.
Hocam klick net hakkında bir fikrim yok Türk Telekomda online işlemlerden yapılabiliyordu eger klick nette de varsa o tarz bi sey biraz bakın isterseniz.

Geri
Yukarı