Çözüldü GTA 5 dokular gidiyor ve oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mert0024

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Epic Games, GTA 5 verdiğinden beri GTA 5'i oynuyordum hiçbir sıkıntı yoktu ama sonradan oyundan atmaya falan başladı. Dokular bir anda gidiyordu sonra oyundan atıyor beni. Eskiden bu durumu yaşamıyordum, geçen gün işlemcimin aşırı ısındığı fark ettim sonra termal macunu değiştirdim ısı normale döndü. PC'ye format attığımdan GTA 5 şu an yüklü değil. Sizce tekrar yüklesem yine aynı şeyi yapar mı?

Not: Hata raporlarına baktığımda herhangi bir hata gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sıcaklık artışına bağlı olarak CPU frekans düşürüyor ve bu sebeple gecikmeler yaşanıyor, kaplamalar yüklenmiyor. Termal macun değiştiğinize göre sistemin eski haline döndüğünü varsayabiliriz. Bu sebeple sorun yaşanmayacağını düşünüyorum.
Sıcaklık artışına bağlı olarak CPU frekans düşürüyor ve bu sebeple gecikmeler yaşanıyor, kaplamalar yüklenmiyor. Termal macun değiştiğinize göre sistemin eski haline döndüğünü varsayabiliriz. Bu sebeple sorun yaşanmayacağını düşünüyorum.

Çözüm
Cevabın için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı