GTA 5 donup hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Blade47

Hectopat
Daha fazla  
GTA'ya Redux grafik modu, trainerler, araba paketi vs. yükledim. Oyun açılışta donup hata vermeden kapanıyor. Görev yöneticisinden öncelik ayarla > yüksek seçtiğimde oyun açılıyor. Fakat biraz oyun ilerlediğinde tekrar hata vermeden oyundan atıyor. Eski konulardaki önerileri denedim. Microsoft Visual C++ 2015 32 Bit ve 64 Bit aynı şekil Microsoft Visual C++ 2013'ü de silip tekrar yükledim. Direct-X tekrar yükledim sorun düzelmedi. Ekran kartım 2070 Super. 2*8 16 GB RAM'im var. İşlemci 3500X 2K'da oynuyorum. Daha iyi yardımcı olabilmeniz için Rapor kaydettim önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
RivaTuner kapatıp girmeyi deneyin. Olmazsa DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip tekrar yükleyip deneyin, bakalım.

RivaTuner kapatıp girmeyi deneyin. Olmazsa DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip tekrar yükleyip deneyin, bakalım.

Söylediklerinizi uyguladım maalesef sorun devam ediyor.

Modlardan önce oyun açılıyor muydu? Modlardan kaynaklanıyor gibi.

Modlardan önce açılıyordu sorunsuz oynadım şu anda açılıyor görev yöneticisinden öncelik ayarla > yüksek seçtiğimde oyun açılıyor. Fakat bir süre sonra oyundan atıyor. Muhakkai modlardan kaynaklaniyor modlarla nasıl oynayabilirim onun çözümünü ariyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı