GTA 5 Epic Games'ten Rockstar Games Launcher'a nasıl geçilir?

turksta

Hectopat
Yer
İstanbul / Pendik
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Logitech G Pro X Superlight // Aigo A100 // Wraith CosmicPad // Presonus AudioBox GO //sE Electronics V3 // Truthear X Crinacle Zero // Logitech Z533 // RTX 2070 SUPER // I5 11400F // 2X8 3200MHZ RAM
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Ben kuzenimin GTA 5 hesabından oynuyorum. Bunun nedeni Epic Games hesanını yanlışlıkla kendi Social Club hesabına bagladı. Yeni hesap açmak istemedim. Cunku icinde cok oyun var. Fakat bugun kendi oyunumu oynamak istiyorum. Social Club hesabımı unuttum. Bundan dolayı yeni bir CD Key alacağım. Ama bu Rockstar Games Launcher'in CD Key'i. Ben Epic Games sildim. Rockstar Games Launcher'den yeni bir hesap açtım. Bende GTA 5 indirili. Fakat Epic Games'den satın aldıgım da indirili olarak gozukcek mi? Cunku bu oyunun boyutu hayli yuksek. Yani ben oyunu Epic Games'den launchera nasıl gecebilirim? Daha satın almadım. Fakat alınca boyle sıkıntılarla karşılaşmak istemiyorum. Cevaplarınızı bekliyorum.

Epic Games Launcher'dan GTA V indirme işlemini başlatın. İdirme işlemi başladığı zaman ufak bir boyun indirdikten hemen sonra iptal edin. Epic Games dosyaları içinde oyun klasoru olarak GTAV diye bir dosya olur. Kurulu olan GTA V dosyalarınızı kopyalayıp oraya yapıştırın. Ardından Epic Games'den çıkış yapıp tekrar girin. Girdikden sonra GTA V yükleme iişlemine tekrar başlatın
Kendi kendine ufak bir güncelleme atıp oyununuzu yükler saniyeler içerisinde

merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum. GTA 5 i epic gamesten indirdim fakat yeni bir hesap almam gerekti ve rockstar hesabı aldım hesaba giriş yaptığımda eski epicgames hesabıma giriyor. ben de epicgamesi silip girmeyi denedim bu sefer gta 5 indirili olmasına rağmen yeniden indirmeye başladı epicgamesi geri yükledim ve sorun hala devam ediyor yardım edebilecek birisi var mı nasıl rockstar hesabından nasıl girebilirim ?

Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum. GTA 5'i Epic Games'ten indirdim fakat yeni bir hesap almam gerekti ve Rockstar hesabı aldım hesaba giriş yaptığımda eski Epic Games hesabıma giriyor. Ben de Epic Games'i silip girmeyi denedim bu sefer GTA 5 indirili olmasına rağmen yeniden indirmeye başladı Epic Games'i geri yükledim ve sorun hala devam ediyor yardım edebilecek birisi var mı nasıl Rockstar hesabından nasıl girebilirim?

Hiçbir çözümü yok maalesef :( plati rudan ucuza ben Social Club hesabı aldım 1.5 sene oldu hala sorunsuz kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı