GTA 5 ERR_GFX_D3D_INIT hatası

İşletim sistemi
Windows 10

ardayildirimm

Femtopat
Ekran kartım GT730 128 Bit DDR3 4 GB. Ekran kartımı takmayıp dahili ekran kartı ile oyuna girdiğimde hata almıyorum fakat FPS sorunu yaşıyorum. Harici ekran kartımı taktığımda ise hatayı alıyorum. Bir türlü çözemedim. Birçok yabancı sitede ve yerli sitede araştırdım fakat hala hatayı alıyorum :/

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu konudaki çözümü uygulayabilirsiniz.

Ekran kartım GT730 128 Bit DDR3 4 GB. Ekran kartımı takmayıp dahili ekran kartı ile oyuna girdiğimde hata almıyorum fakat FPS sorunu yaşıyorum. Harici ekran kartımı taktığımda ise hatayı alıyorum. Bir türlü çözemedim. Birçok yabancı sitede ve yerli sitede araştırdım fakat hala hatayı alıyorum :/
merhabalar aynı hataları bende çok altım giriyorum yıldızlarda takılıyor oyundan atıyor hatayı veriyor durum şu şekilde

1=aygıt yöneticinden sürücü güncelmi ona bak güncel değilse güncelle
2= onu güncelleyeinde bazen ekran kartı uygulamaları gidyor mesela amd uygulaması eğer gitmesse ordada güncelleme varsa onuda güncelleme ben yaptım ve düzeldi hiçbir şekilde şuanda sorunum yok dene olmassa tekrar yaz gerekli yardımı yaparım :)

Merhabalar aynı hataları bende çok altım giriyorum yıldızlarda takılıyor oyundan atıyor hatayı veriyor durum şu şekilde.

1=Aygıt yöneticinden sürücü güncelmi ona bak güncel değilse güncelle.
2= Onu güncelleyeinde bazen ekran kartı uygulamaları gidyor mesela AMD uygulaması eğer gitmesse orada da güncelleme varsa onu da güncelleme ben yaptım ve düzeldi hiçbir şekilde şu anda sorunum yok dene olmazsa tekrar yaz gerekli yardımı yaparım :)

Harici format atmıştım GTA 5'i tekrar yükeldim dediklerinizi yaptım, gerekli dosyaları da yükledim fakat hala hata alıyorum.

Bu konudaki çözümü uygulayabilirsiniz.

Denedim fakat işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
harici format atmıştım gta 5 i tekrar yükeldim dediklerinizi yaptım gerekli dosyalarıda yükledim fakat hala hata alıyorum

denedim fakat işe yaramadı
dosya doğrulama dene bide eğer hiç olmadı bilgim yok eğer oldu bu seferde hata 106 ve kod 43 hatası alıyorsun ona yardım edebilirim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bide buna bak istersen

Geri
Yukarı