Çözüldü GTA V ERR_GFX_D3D_INIT hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oywle

Hectopat
Arkadaşlar, yardımlarınızı bekliyorum. Bilgisayarı sıfırladım, GTA V'i sildim tekrar yükledim ama hata cözüme kavuşmadı. Yardımlarınızı bekliyorum. Görselleri alta bırakacağım. FiveM ve Online'de değişik 2 hata alıyorum. Bu hatalar resimlerde mevcut.

Dosya Ekleri

• GTA 5 GFX HATA.png
    GTA 5 GFX HATA.png
    3,7 KB · Görüntüleme: 349
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    22,2 KB · Görüntüleme: 348
Son düzenleyen: Moderatör:
GTA V kök dizininize gidin.
Yeni bir .txt dosyası oluşturun ve buna commandline.txt adını verin.
-DX10 satırı ekleyin ve kaydedip deneyin.
Gösterilen dll'leri silip deneyin.
Dll dosyalarını sildikten sonra GTA V klasöründeki _CommonRedist klasörüne gidin ve eksik DLL bileşenlerini yeniden yüklemek için DX kurulumunu çalıştırın. Yükleme tamamlandığında, sisteminizi yeniden başlatın ve oyunu tekrar başlatın.

Dosya Ekleri

• gta.png
    gta.png
    149,5 KB · Görüntüleme: 117
Gösterilen DLL'leri silip deneyin.
DLL dosyalarını sildikten sonra GTA V klasöründeki _commonredist klasörüne gidin ve eksik DLL bileşenlerini yeniden yüklemek için DX kurulumunu çalıştırın. Yükleme tamamlandığında, sisteminizi yeniden başlatın ve oyunu tekrar başlatın.

Kusura bakmazsanız bu konularda cahilim nasıl yapacağımı tam olarak bilmiyorum yardım eder misiniz?
Gösterilen DLL'leri silip deneyin.
DLL dosyalarını sildikten sonra GTA V klasöründeki _commonredist klasörüne gidin ve eksik DLL bileşenlerini yeniden yüklemek için DX kurulumunu çalıştırın. Yükleme tamamlandığında, sisteminizi yeniden başlatın ve oyunu tekrar başlatın.

@Kojiroh Hyuga yardımınızı rica edebilir miyim?
@Recep Baltaş abi bir bakma sansın var mı acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı