GTA 5 FiveM texture yüklemeleri

Westronxxd

Hectopat
1611783422286.png

Arkadaşlar görüntü de gördüğünüz gibi texture sorunu yaşıyorum. Bunun çözümünü bilen var mı acaba? Sistem özelliklerim şöyle.
Intel Q6600 2.43 GHz.
GTX 750 Ti 2 GB GDDR5.
8 GB RAM.
120 GB SSD.
500 gbb HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramin 8GB olduğu için bu sorunu yaşıyorsun eğer 16GB ram yaparsan bu sorunu çözeceksin.
Bende 8GB ram kullanırken bu sorunu sık sık çekiyordum fakat 16GB yaptıktan sonra bir daha oyun zevkimde render alamadığı için haritadan aşağıya yuvarlanmadım.

RAM'in 8 GB olduğu için bu sorunu yaşıyorsun eğer 16 GB RAM yaparsan bu sorunu çözeceksin.
Bende 8 GB RAM kullanırken bu sorunu sık sık çekiyordum fakat 16 GB yaptıktan sonra bir daha oyun zevkimde render alamadığı için haritadan aşağıya yuvarlanmadım.

Ben işlemciden kaynaklı düşünüyorum GHz'i çok düşük ve bayağı eski bir işlemci normal GTA da da sorun yaşıyorum.

Ben işlemciden kaynaklı düşünüyorum GHz'i çok düşük ve bayağı eski bir işlemci normal GTA da da sorun yaşıyorum.
Evet işlemci'den de olabilmekte fakat ağırlıklı olarak ram düşük olduğu için render olayı sıkıntı yaratıyor.

Eki Görüntüle 855540

Arkadaşlar görüntü de gördüğünüz gibi texture sorunu yaşıyorum. Bunun çözümünü bilen var mı acaba? Sistem özelliklerim şöyle.
Intel Q6600 2.43 GHz.
GTX 750 Ti 2 GB GDDR5.
8 GB RAM.
120 GB SSD.
500 gbb HDD.
Sorunun sebebi net işlemci , Q8300 - GT 1030 - 4GB RAM sistemimden biliyorum , 2 saati aşınca işlemci çok ısındığından bu sorun başlıyor , termal macun eskiyince desem yanlış olmaz , RAM vs. alakasız , termal macununu kaliteli bir şekilde yenilet , güzel bir fan al.

GTX 750 Ti için ayarları yükselt (Oynanabilecek max ayar , benim 1080p - Hepsi yüksek) , nüfus yoğunluğu araç spawnı vs. gibi ayarları 2-3 tike getir.

Yeni konular

Geri
Yukarı