GTA 5 Görev bozuldu sorunu

Kuzi Carry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şuanda Micheal ve Trevor Martin'den kaçıp Trevor'un eski evinin ordalar. Franklin ise şehirde ama haritada tek ana görev var B (Federal İnceleme Bürosu) oraya gidince "Görev bozuldu daha sonra gelin" diyor. Youtubeden videoları izledim sorunsuz şekilde devam ediyor. 2-3 gündür kaldım burada nasıl düzeltebilirim ?

Yok mu yardım edecek ?

Son bölümü tekrar oynadım sorun çözüldü.

Şuanda Micheal ve Trevor Martin'den kaçıp Trevor'un eski evinin ordalar. Franklin ise şehirde ama haritada tek ana görev var B (Federal İnceleme Bürosu) oraya gidince "Görev bozuldu daha sonra gelin" diyor. Youtubeden videoları izledim sorunsuz şekilde devam ediyor. 2-3 gündür kaldım burada nasıl düzeltebilirim ?

Yok mu yardım edecek ?

Son bölümü tekrar oynadım sorun çözüldü.
Şu an aynı sorunu yaşıyorum. Son bölümü tekrar oynadım derken tam olarak ne yaptınız?

@Xurmirac Oyun>Görevi tekrar oyna>Raydan çıktı (son oynadığım görev buydu) oynadıktan sonra zaten geri kaldığın yere döndüyorsun. B görevin yakınlarındaydım gittim sorunsuz görevi aldım.

Yeni konu açmak istemedim ama benim de böyle bir sorunum var.Açılmayan görevden önceki görevi tekra oynamama rağmen hala aynı sorun devam etmekte.Başka bir çözümü var ise yardımcı olursanız sevinirim.

Bende sorunu aşabilmiş değilim.
KArdeşim ben sorunu şöyle çözdüm;Görevin başlayacağı iskeleni karşısında küçük bir adacık var.O adacığa gidip yüzerek iskeleye çık ve görevi al.Adaya yüzerek git, bu arada yüzerken "Görev bozuldu" ibaresini verebilir ama bu ibare kaybolana kadar açıktan yüzmeye devam et ve iskelenin karşısında ki adaya çık.İskeleye çıkınca diğer elemanlar seni bekliyor olacak.Ben böyle çözdüm umarım senin de çözülürde oyununa devam edersin.

Ayrıca o kadar para verdiğimiz oyunda bu kadar saçma şeyler yaşamızda çok ilginç.

KArdeşim ben sorunu şöyle çözdüm;Görevin başlayacağı iskeleni karşısında küçük bir adacık var.O adacığa gidip yüzerek iskeleye çık ve görevi al.Adaya yüzerek git, bu arada yüzerken "Görev bozuldu" ibaresini verebilir ama bu ibare kaybolana kadar açıktan yüzmeye devam et ve iskelenin karşısında ki adaya çık.İskeleye çıkınca diğer elemanlar seni bekliyor olacak.Ben böyle çözdüm umarım senin de çözülürde oyununa devam edersin.

Ayrıca o kadar para verdiğimiz oyunda bu kadar saçma şeyler yaşamızda çok ilginç.
Türkçe yama kullanıyor musunuz ? Belki de yamayla alakalı bir durumdur diye düşünüyorum.

Türkçe yama kullanıyor musunuz ? Belki de yamayla alakalı bir durumdur diye düşünüyorum.
Evet kullanıyorum fakat yabancı bi kişi de bu sorunu yaşamış ve rockstar forumlarına yazmış.Karşılık olarak yazdığım şekilde bi çözüm önermişler ve işe de yaramış.Ben de denedim işe yarayınca direk sana yazdım.

Merhaba arkadaşlar,Trevor,Michel ve Frenklin'nin iskelede buluşması ile başlayacak olan görev için görev bozuldu mesajı alıyorsanız.Çözümü basit , Önce frenklin ile görevin yakınındaki jetsky yarışına katılıp dereceye giriyorsunuz. Daha sonra jetsky ile iskeleye gidiyorsunuz ve görev başlıyor arkadaşlar.

Herkese iyi oyunlar,
Heredot

Onların hiç birine gerek yok görev yerine taksi ile gitmeniz yeterli. Ben hızlı atlama yaparak gittim taksinin gidişini izlemedim.
20170410140558_1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı