GTA 5 görüntü bozulmaları

İşletim sistemi
Windows 10

Clants

Femtopat
Merhaba, sorunum GTA 5'de ayarları yükseğe aldığımda çökmesi veya biraz azalttığımda ekranda böyle garip kareler çıkması. Ekran kartımda bir sorun mu var anlayamadım.

Dosya Ekleri

• 20201021_222949.jpg
    20201021_222949.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 83
O driver WHQL değil diye biliyorum.
DDU ile kaldırıp 20.9.1 kurup deneyin.

Bende MSI RX580 ve R5 3600 kullanıyorum GTA 5 ayarlarımı paylaşayım seninle birde öyle dene. Bu arada VSync açık bende istersen kapata bilirsin ekranım 60Hz olduğu için kullanıyorum birde Grass Quality onunda ayarını düşüre bilirsin çimlerin daha gerçekçi görünmesi için bir ayar.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    276,5 KB · Görüntüleme: 16
  • 2.png
    2.png
    280,6 KB · Görüntüleme: 25
  • 3.png
    3.png
    272,8 KB · Görüntüleme: 23
Bende MSI RX580 ve R5 3600 kullanıyorum GTA 5 ayarlarımı paylaşayım seninle bir de öyle dene. Bu arada V-Sync açık bende istersen kapatabilirsin ekranım 60Hz olduğu için kullanıyorum bir de grass quality onunda ayarını düşürebilirsin çimlerin daha gerçekçi görünmesi için bir ayar.

Ben DirectX 11 veya 10.1 kullandığımda GTA 5 çöküyor. Acaba DirectX ile mi alakalı bir sorun diye düşünmeye başladım.

O driver WHQL değil diye biliyorum.
DDU ile kaldırıp 20.9.1 kurup deneyin.

DDU ile kaldırıp tekrar yükledim siyah çizgiler gitti fakat oyunda rastgele çökmeler devam ediyor.

DDU ile kaldırıp tekrar yükledim siyah çizgiler gitti fakat oyunda rastgele çökmeler devam ediyor.
Onun için yeni konu açabilirsiniz. Büyük ihtimalle bir çözümü olmayacaktır. Process monitor ile hata raporu oluşturursanız yardımcı olurlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı