Gta 5 Grafik Ayarlarını Kayıt Etmeme Sorunu

Genclik66

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yein ekran kartı aldım ve Gta V'in ayarlarını biraz yükselteyim dedim ama oyunun Texture Quality, Particles Quality ve Grass Quality ayarlarını değiştirip yeniden başlatmama rağmen ayarlar hep normal olarak kaldı, yani değişmedi. Settings.xml dosyasında değişmiş olarak görünen değerler oyuna işlemiyor yani. Settings.xml'yi sildim, oyun kendisi geri oluşturdu. O sıfır dosyanın üzerine ayar yaptım yine değişmedi. Sizce sorun nedir, yorumlarınızı bekliyorum.

Sistemim de şu şekilde:
8 Gb Ddr2 Dual Channel 800 Mhz Ram
Amd Athlon II x4 620 2.6 Ghz işlemci
Sapphire R7 265 2GB ekran kartı

Benim sorunum genel bir kayıt sorunu değil. Sadece üç tane grafik ayarındaki değişikliğin oyuna işlememesi. Cevap için sağolun bu arada.

Merhaba arkadaşlar. Yein ekran kartı aldım ve GTA V'in ayarlarını biraz yükselteyim dedim ama oyunun Texture Quality, Particles Quality ve Grass Quality ayarlarını değiştirip yeniden başlatmama rağmen ayarlar hep normal olarak kaldı, yani değişmedi. Settings.xml dosyasında değişmiş olarak görünen değerler oyuna işlemiyor yani. Settings.xml'yi sildim, oyun kendisi geri oluşturdu. O sıfır dosyanın üzerine ayar yaptım yine değişmedi. Sizce sorun nedir, yorumlarınızı bekliyorum.

Sistemim de şu şekilde:
8 GB DDR2 Dual Channel 800 MHz RAM
AMD Athlon II X4 620 2.6 GHz işlemci
Sapphire R7 265 2 GB ekran kartı

Merehaba bu sorunu çözebildin mi acaba

Geri
Yukarı