GTA 5 grafik modu tavsiyesi

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. GTA story modu tekrar bitirmeyi düşünüyorum ama normal grafikleri artık çok sıktı. Böyle canlı kanlı gerçekçi bir mod var mı önerebileceğiniz acaba?

Sistemimim Ryzen 5 2600X, RTX 2060 ve 16 GB RAM.

Gerçekten 60+ FPS ile oynayabileceğim. Güzel bir mod lazım. Önerilerinize açığım. Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sisteme göre FPS drop olur mu bilmem ama bu mod gerçekten çok iyi, bazı sitelerde ücretsiz olarak veriliyor diye biliyorum ama araştırmak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sisteme göre FPS drop olur mu bilmem ama bu mod gerçekten çok iyi.
Bunu gördüm tek kelime ile inanılmaz. Discord gruplarına falanda katılmıştım. Şuan mod betada olduğu için bağış ile sağlıyorlar. Bende para vermek istemedim betada bir moda. Ücretsiz bir şey olursa daha iyi olur.

NVE + REDUX + ReShade Redux UltraV3 kullanıyorum. Her şey fullde ama videodaki gibi yapamadım görüntüyü. NVE Betada olduğundan diğer ENB’ler ile çok uyumsuz olduğunu gördüm. Şimdilik Redux ile oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı