GTA 5 Grafik Problemi

Aztech

Kilopat
Daha fazla  
Haritada sadece belli bir bölgede görüntü şöyle bir hal alıyor, neden kaynaklanır nasıl düzeltilir yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler, iyi günler.
1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle HDD sorunu. Eğer 7200RPM kaliteli bir HDD sahibi değilseniz 7200RPM kaliteli bir HDD almanızı öneririm. Eğer HDD'niz 7200RPM ve kalitelisiyle format atmayı deneyin çünkü uzun süre format atmayınca HDD eski performansında olmayabiliyor. Şuan ben de yaşıyorum ama şuan format atamayacağım için kaplamaları geç geç görerek oynuyoruz işte :).

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçekbirtechnopat isimli üye haklıymış, güncelledikten sonra 6 gb lik bir patch aldım. Daha sonra bu sorun çözüldü.
HDD yeni WD Black, bununla alakalı bir sorunum yok.
Mahabad A10-7879k kullanıyorum.
İlginiz için teşekkür ederim. :)

Gerçekbirtechnopat isimli üye haklıymış, güncelledikten sonra 6 gb lik bir patch aldım. Daha sonra bu sorun çözüldü.
HDD yeni WD Black, bununla alakalı bir sorunum yok.
Mahabad A10-7879k kullanıyorum.
İlginiz için teşekkür ederim. :)
Rica ederim hocam. Sorununuzun cozulmesine sevindim. :)

ayarlarda dikey senkronizasyon diye bir kısım olacak oraya tam dadır büyük ihtimalle yarım yaparsanız sorununuz düzelir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı