GTA 5 Grand RP nasıl bir yapıya sahip?

Burak52TR

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel İşsiz
internette birkaç kişiyi grandrp sunucusunda oynarken gördüm lakin bu sunucunun gerçekten bir roleplay sunucusu olup olmadığını anlayamadım. İnternette izlediğim videolara göre Roleplay'den çok sanki Metin2, LoL, CS:GO vesaire gibi hesap geliştirme odaklı bir yapıya benziyor.

Yani bu sunucuda insanlar bir karaktere bürünüp kurallar çerçevesinde rol mü yapıyor? Yoksa RPG oyun gibi ya da GTA Online gibi çar mı kasıyorlar?​

Son düzenleyen: Moderatör:
Orada çar kasmaları bir anlama varmaz ki çar kasamazlar sadece arada çatışma dönmesi için para kasarak silah alır fivem alanında sadece zombie sunucularında hesap kasmak kişinin işine yarar diğer türlü kendi sunucun dışına emek vermen sana yazık olacaktır.

internette birkaç kişiyi grandrp sunucusunda oynarken gördüm lakin bu sunucunun gerçekten bir roleplay sunucusu olup olmadığını anlayamadım. İnternette izlediğim videolara göre Roleplay'den çok sanki Metin2, LoL, CS:GO vesaire gibi hesap geliştirme odaklı bir yapıya benziyor.

Yani bu sunucuda insanlar bir karaktere bürünüp kurallar çerçevesinde rol mü yapıyor? Yoksa RPG oyun gibi ya da GTA Online gibi çar mı kasıyorlar?​

Grand RP sözde roleplay sunucusu çok Low RP dönüyor ayrıca yayıncı olanı ilah ediyorlar basmadıkları şey yok adamlara ne var ne yok basmışlar eğer kaliteli rol yapmak istiyorsanız FiveM'e yönelin rage MP de çok Low RP dönüyor.
Rol dönmüyor çok kalitesiz bir platform rol falan yapılmaz yayıncılar 2 kuruş kazanarak ünlü ettiler Grand RP'yi ondan yani rol yapmayan adamlar yapar oldu pardon sözde yapar.

Yaş sınırı var mı?

Bu sunucuya RPG diyemeyiz. Low RP ve Freeroam karışık bir sunucu. Bana kalırsa freeroam derim ama RP kısmı da var ama kesinlikle RP yapmak isteyenler için bir sunucu değil. İzlediğim, gördüğüm kadarıyla.

Yoksa RPG oyun gibi ya da GTA Online gibi çar mı kasıyorlar?
Daha çok öyle denebilir. RP az da olsa var, daha çok çeteleşmeye odaklı bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı