GTA 5 güncel gözüküyor ama güncelleme istiyor

ByBurak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Epic üzerinden oynadığım GTA 5 güncel gözüküyor fakat oyunu başlattığımda "updated required" hatası alıyorum. Biraz kurcukladım falan şimdi de oyunun dosyalarının içindeki versiyon not defterindeki versiyon ile epic'tekinin aynı olmadığını fark ettim. Oyun dosyasının boyutu da iki yerde farklı gözüküyor. Ne yapabilirim? Rockstar'a da mesaj attım fakat dosyaları doğrulayın falan dediler. Hepsini yaptım çözüm öneriniz var mıdır? Son üç resim versiyonları ve dosya boyutlarını görmeniz için.

Ekran Görüntüsü (29).png

Ekran Görüntüsü (27).png

Ekran Görüntüsü (34).png

Ekran Görüntüsü (35).png

Ekran Görüntüsü (37).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic'in gösterdiği sürümü not defterine yazıp "salt okunur" yazan işarete tıklayabilir misiniz? Belki düzelir.
Salt okunur ne hocam? Direkt versiyonu aynı yapıp çıkıp not defterini kaydettim.
Epic'in gösterdiği sürümü not defterine yazıp "salt okunur" yazan işarete tıklayabilir misiniz? Belki düzelir.
Olmadı maalesef. Acaba kendi elimle bir dosya silip dosyaları doğrulasam iş görür mü?

Salt okunur ne hocam? Direkt versiyonu aynı yapıp çıkıp not defterini kaydettim.
Attığınız fotoğraflardan birinde salt okunur yazıyor mesela. Not defterine sağ tıklayıp, özelliklere girin, salt okunuru işaretleyin ve kaydedip çıkın sonra tekrar deneyin.

Olmadı maalesef. Acaba kendi elimle bir dosya silip dosyaları doğrulasam iş görür mü?
Salt okunuru işaretlemezseniz otomatik kendi kendine düzenlenir ve yazdığınız şey silinebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı