GTA 5 hala alınır mı?

Kayra Cem

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba eskiden GTA 5'de tüm hikayeyi bitirmiştim. Online'de ban yemiştim bir 2 sene geçti. Hem FiveM hem de Heist görevleri falan vardı onları yapmak için alacağım. Sizce hala alınır mı? Ama para hilesi bulursam alacağım indirimde.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Xoloth konu içerisinde ürün satışı yapamazsınız, ikinci el bölümünde konu açın ve arkadaşı etiketleyiniz. Burası normal bir konu.

Hala alınır bir oyun ve hala GTA Vice City oynuyorum ve hala sarıyor. Harita ezberimde ama "Aa burası da mı varmış" diyorsunuz, GTA V çok daha geniş bir oyun, ben almanız taraftarıyım. Tabii bütçe ve sistem var ise.

Yok kanka 2.el almayacağım kusura bakma. ❤
@Xoloth konu içerisinde ürün satışı yapamazsınız, ikinci el bölümünde konu açın ve arkadaşı etiketleyiniz. Burası normal bir konu.

Hala alınır bir oyun ve hala GTA Vice City oynuyorum ve hala sarıyor. Harita ezberimde ama "Aa burası da mı varmış" diyorsunuz, GTA V çok daha geniş bir oyun, ben almanız taraftarıyım. Tabii bütçe ve sistem var ise.
Teşekkürler öneriniz için. Çok şükür güzel bir sistemim var.

Hala alınır, hikayesi hala çok iyi bir oyun, ben Online modundan çok hikaye modunu seviyorum, Minigun ile etrafı taramak cidden çok iyi bir his, sorgusuz sualsiz al bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı