GTA 5 harita geç yükleniyor

İşletim sistemi
Windows 10

B.c.p.58

Hectopat
GTA 5 sistemini destekliyor ama haritalar geç yükleniyor 45 FPS civarı alıyorum. En düşük ayarlarda bilen varsa veya çözümü varsa yardımcı olabilir misiniz?
120 GB Adata SSD takılı.

1604317139739.png

1604317268639.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram az ondan kaynaklıdır. Ayrıca SSD modeli tam olarak nedir? Bu arada PES 2017 neden oyunlar klasöründe değil?🤔 Ayrıca ben de şuan Crysis 2 oynuyorum.

RAM az ondan kaynaklıdır. Ayrıca SSD modeli tam olarak nedir? Bu arada PES 2017 neden oyunlar klasöründe değil?🤔 Ayrıca ben de şu an Crysis 2 oynuyorum.

Her şeyi denedim çözümü bulamadım bütün parçaları değiştirdim tek RAM'ler kaldı yani PES 2017'yi daha yeni yükledim 3 gün önce format attım PC'ye ondan.
Sistemden kaynaklıdır dostum bu sistemle 45fpss en düşük'de olsa harika bence, optimizasyon olarak oyun kendi açmıyor geç yüklüyordur bence yoksa 45FPS zor gibi.

Dedim bir de buradan bakayım kaybedecek birşeyim yok yani her şeyi çok güzel oynatıyor ama GTA 5 agır geliyor açıyor oyunu sorun yok ilk görevde de sorun yok şehire indigin zaman başlıyor biraz araştırdım harddisk işlemci demişler işlemciyi yükselttim Core 2 Duo vardı şimdi de harddisk yerine SSD aldım bir de öyle deneyeceğim
SSD modeli: Adata SU650.

Bu durum genellikle darboğazdan, RAM yetmediği zamanlar ve yavaş HDD'den kaynaklanır. GTA 5 için 4 GB RAM oynatır ama ya böyle sorun çıkartır ya FPS düşmesi olur ya da ikisi de olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı