GTA 5 Hata Vermeden Kapanıyor

Samet Kip

Hectopat
Oyuna araba yaması yapmadan önce sorunsuz hiç oyundan atılmadan oynuyordum hikaye modunda. Oyuna bir kaç araba yaması yapıp (GTA inside'den) oyuna girdiğimde biraz geçmeden oyun donuyor ve hiçbir hata vermeden kapanıyor. Oyunu Steam'den aldım.

sss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Modsuz mu oynayacağım yani?

Hayır, hata veren modu tespit edeceksin ve onu kaldıracaksın... Bunun için de önce bütün modları kaldırman gerekebilir. Sonra teker teker geri koyarsın hata alana kadar. Oyun açılmadığı zaman hatalı modu tespit etmiş olursun.

Hayır, hata veren modu tespit edeceksin ve onu kaldıracaksın... Bunun için de önce bütün modları kaldırman gerekebilir. Sonra teker teker geri koyarsın hata alana kadar. Oyun açılmadığı zaman hatalı modu tespit etmiş olursun.
Şu anda social club den giriş yapıyorum hesabım ve şifrem doğru olmasına rağmen girmiyor anlamadım.

Dosya Ekleri

• ass.png
    ass.png
    181 KB · Görüntüleme: 84
Şu anda social club den giriş yapıyorum hesabım ve şifrem doğru olmasına rağmen girmiyor anlamadım.
Steam üzerinden çıkış yapmış, socialclub hesapları steam ile bağlanır, çıkış yapmaz. Steam'a reset atıp girmeyi deneyin, yoksa hiç giremezsiniz. Çok başıma geldi ve GTA hesapları ile uğraşan biri olarak yorumum bu şekilde :d

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı