GTA 5 Hatası İçin Rockstar'dan Gelen Mesajın Çevirisi

Kazuhira Miller

Kilopat
Yer
Mother Base
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış bölüme açtıysam şimdiden özür dilerim umarım bunun yüzünden moderasyon ekibinden ceza almam neyse konumuza dönelim ben GTA 5' te aldığım bir hata yüzünden oyuna giremiyordum bunun üzerine Rockstar Games' e mesaj attım aslında cevap vermezler sanıyordum ama bir de baktım cevap vermişler. Vermişler ama verdikleri cevap İngilizce tabiiki Türkçe olacak hali yoktu ya. Verdikleri mesajı Google Translate' den çevirmek istedim ama hepsini yanlış çevirdi hiç bir şey anlamadım. O verdikleri cevap üzerinde sağ tık yapıp "Türkçe diline çevir" dedim ama bu da yanlış çevirdi ondan da hiç bir şey anlamadım. Şimdi benim sizlere olan sorum şu şekildedir

Eğer aramızda İngilizcesi iyi olan arkadaşlar varsa Rockstar Games' in attığı mesajı bana çevirebilir mi ? Ben o mesajın fotoğrafını çekip size atacağım.

Ekran Alıntısı.PNG

Dxdiag ve msinfo raporu almanizi ve bunlari yardim ticket iniza eklemenizi istiyorlar. Dxdiag raporu almak icin WindowsKey + R ye basip dxdiag yazarak calistirmanizi ve save all information diyerek kaydetmenizi, msinfo raporu icinse WindowsKey + R ye basip msinfo32 yazarak calistirmanizi ve dosyayi secip export diyerek txt formatinda kaydetmenizi istiyorlar. Bu arada Ekran goruntusu almanizi istememisler ancak nasil ekran goruntusu alinacagini anlatmislar en sonunda. Iyi gunler.

Dxdiag ve msinfo raporu almanizi ve bunlari yardim ticket iniza eklemenizi istiyorlar. Dxdiag raporu almak icin WindowsKey + R ye basip dxdiag yazarak calistirmanizi ve save all information diyerek kaydetmenizi, msinfo raporu icinse WindowsKey + R ye basip msinfo32 yazarak calistirmanizi ve dosyayi secip export diyerek txt formatinda kaydetmenizi istiyorlar. Bu arada Ekran goruntusu almanizi istememisler ancak nasil ekran goruntusu alinacagini anlatmislar en sonunda. Iyi gunler.
Abiciğim dxdiag raporunu kaydettim ama msinfo raporunu txt formatında nasıl kaydeteceğim ? Ben kaydet e bastığım zaman o otomatikmen info formatın da kaydetiyor

Abiciğim.

Lütfen söyler misin Msinfo' yu nasıl bir metin dosyası halinde yani (txt) formatında kaydeteceğimi ?

Eger Turkce ise disa aktar demek export. Bu isimde bir secenek olmasi lazim. Ne yazik ki bilgisayarima erisimim yok su an telefondayim ve bakamiyorum. Ancak export veya disa aktar secenegini arayin.

Eger Turkce ise disa aktar demek export. Bu isimde bir secenek olmasi lazim. Ne yazik ki bilgisayarima erisimim yok su an telefondayim ve bakamiyorum. Ancak export veya disa aktar secenegini arayin.
Lütfen bana yardım edin şunu nasıl yapacağımı söyleyin. Bende export seçeneği diye bir şey yok herhalde onu nereden bulacağım ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı