GTA 5 heist Setup'ta oyunun donması

İşletim sistemi
Windows 10

SF24

Decipat
Daha fazla  
Ekran kartı
MX150 2GB
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz.
Arkadaşlar herkese iyi sosyaller.
GTA 5 Online'da heist kurmak istedim (fleeca job-scope out).
Heisti kurduktan sonra binadan çıkış yaptığım anda oyun kilitlendi. Ana karakterim gözükmesine karşın, karakter hareket etmiyor, herhangi bir işlev yapmıyordu. Ayrıca arabalar, insanlar da hareket ediyor ve bunu görebiliyor ve sesini duyabiliyordum.
Sistem özelliklerimden dolayı olduğunu düşündüm başta fakat sistemimin de yeterli olduğundan ve driver güncellemelerinin de yapılmış olduğunu gördüm.
Sistem özelliklerini alta bırakıyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Cihaz adı Lexa The Machine
İşlemci Intel(r) Core(tm) i5-8250U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz.
Takılı RAM 12,0 GB (kullanılabilir: 11,9 GB)
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Kalem ve dokunma bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok.
Windows 10 Home

Edit:İlk kez konu açtığım için Oyun teknik destek daha mantıklıdır diye düşünüp buraya açtım.Yönetici abilerimden biri eğer görürse, hatalı bir yere açılmış ise düzeltirlerse müteşekkir olurum.

Son düzenleme:
Maalesef bence sorun oyun ile ilgili oyunda bir sürü heist kurmayı denedim ama çoğu zaman farklı farklı hatalar aldım sizin aldığınız hatayı aldım oyun hiç yüklenmedi sadece takıldı ya da yüklenme sırasında takılı kaldı gibi çok sorun yaşadım bence direkt gta 5 online sorunlu yapılacak tek şey alt f4 atıp tekrar denemek hata vermeyene kadar.

Merhaba bende GTA Online oynayan birisiyim, aynı sorun bende de yaşanıyor. Heist kurarken, heistten çıkarken, garajdan çıkarken, bina, ev ya da garaj satın aldıktan sonra. Çoğu ara kısa ara sahnede oyun bu şekilde takılıyor. Tamamen GTA Online hatası, bir keresinde beklesem düzelir mi demiştim 10 dakika sonra düzelmişti, ama artık beklemiyorum direkt görevi sonlandırıp yeniden açıyorum oyunu. Sizden kaynaklı değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı