Çözüldü GTA 5 hikaye ilerlemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

371129

Hectopat
Makaleler
9
En son sualtı aracını bir parçayla birleştirip görev bitmişti. Sonrasında 4-5 tane Heist görevi verdi (Çekici, çöp kamyonu vs.) sonrasında ise tüm görevleri yapmama rağmen haritada bir yer işaretlenmedi. 2. resimde haritada sadece kıyafet yerleri gözükmesi üzerine acaba kıyafetimizi mi değiştireceğiz diye düşünmedim değil fakat hangi kıyafeti alacağımı bilmiyorum.
gta51.png
gta52.png

Çözüm
Takım elbise giyip 4 kişilik bir aracı tenha bir bölgeye park edin, gerisi oyuna kalmıştır. İyi günler
Görev gelmeyince takım elbise alıyorduk diye hatırlıyorum. Başka görev olabilir. Eve en yakın mağazada olması lazım takım elbise.

En son sualtı aracını bir parçayla birleştirip görev bitmişti. Sonrasında 4-5 tane heist görevi verdi (çekici, çöp kamyonu vs.) Sonrasında ise tüm görevleri yapmama rağmen haritada bir yer işaretlenmedi. 2. resimde haritada sadece kıyafet yerleri gözükmesi üzerine acaba kıyafetimizi mi değiştireceğiz diye düşünmedim değil fakat hangi kıyafeti alacağımı bilmiyorum.
Eki Görüntüle 981917Eki Görüntüle 981918

Hocam üst düzey bir kıyafetçiden takım elbise alın.

Geri
Yukarı