GTA 5 hikaye modundaki Trevor'ın telefonu Windows Phone'dan mı esinlenildi?

• Konuyu başlatan 199908
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 728

199908

Kilopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.

Michael'in telefonu Iphone'a eşdeğer.
Franklin'in telefonu BlackBerry Android telefonlara eşdeğer.
Trevor'un telefonu da Nokia Lumia serisine eşdeğer.

Tabii telifle vs. uğraşmamak için ona benzer adlarla sunuluyor önümüze telefonlar.
Demek Trevor, Windows Phone kullandığı için ilginç. Mağazaya girince yaşadığı uygulama kıtlığı şoku etkilemiş.

Tabii telifle vs. uğraşmamak için ona benzer adlarla sunuluyor önümüze telefonlar.
Oyundaki İşletim Sistemi'de "Facade" Trevor'ın telefonunun.

Örn. GTA 4'teki Panoramic televizyonu Panasonic markasından esinlenildi adından da anlaşılacağı üzere.

Demek Trevor, Windows Phone kullandığı için ilginç. Mağazaya girince yaşadığı uygulama kıtlığı şoku etkilemiş.
YouTube bile olmayan mağaza yapmış adamlar. Çakma çakma uygulamalar kullanmıştım senelerce Lumia 520 kullanırken, çok sağlam telefondu ama uygulama desteği hiç bir zaman iyi olmadı.
Oyundaki İşletim Sistemi'de "Facade" Trevor'ın telefonunun.

Örn. GTA 4'teki Panoramic televizyonu Panasonic markasından esinlenildi adından da anlaşılacağı üzere.
Facade: Bina cephesi.
Windows: Pencere.
Benzer şeyler. Rockstar seviyor böyle şeyleri yapmayı. Oyunu zevkli kılıyor ama böyle detaylar.

Son düzenleme:

Aynen öyle. Hatta Michael'ın telefonunu açınca telefonun arka planında bir tabağın içinde 2 tane armut gözüküyordu sanırım. Hani elma ama, sıkıntılar çıkarmasın diye armuta çevirmişler :D

Geri
Yukarı