GTA 5 hileci benim karakterimi hareket ettirebiliyor

Muhammed15

Hectopat
Yer
Samanyolu Galaksisi/Güneş Sistemi/Dünya/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhabalar. Canım sıkıldı dedim GTA' ya gireyim, bir eğleneyim. Ama hileciler yüzünden oyundan zevk alınmaz oldu. Az önce Issi Classic aracını arena workshop' ta modifiye ettim. Dışarı çıktığım gibi arabama takla attırdı, aracımı uçurdu ve patlattı. Öldüm, yeniden spawn olduğumda sırtımda gitar çıktı. Bu bende 2. kez oluşu. Sonra da adam beni kendi evime davet etti. Evet kendi nickim beni davet etti yazıyordu. Şaşırdım, şok oldum. Hemen Alt+F4 yaptım. Bir sorun yaşar mıyım? Hesabıma erişilme gibi durumlar söz konusu mu? Ban yer miyim?

Herkese merhabalar. Canım sıkıldı dedim GTA' ya gireyim, bir eğleneyim. Ama hileciler yüzünden oyundan zevk alınmaz oldu. Az önce Issi Classic aracını arena workshop' ta modifiye ettim. Dışarı çıktığım gibi arabama takla attırdı, aracımı uçurdu ve patlattı. Öldüm, yeniden spawn olduğumda sırtımda gitar çıktı. Bu bende 2. kez oluşu. Sonra da adam beni kendi evime davet etti. Evet kendi nickim beni davet etti yazıyordu. Şaşırdım, şok oldum. Hemen Alt+F4 yaptım. Bir sorun yaşar mıyım? Hesabıma erişilme gibi durumlar söz konusu mu? Ban yer miyim?
Hayır. Ban yemezsiniz.
Hesabınıza erişimde söz konusu değil(bu bilgiler eşliğinde).

2 bin saat üzeri GTA Online oynayan biri olarak bu saçma oyunu bırakmanızı öneriyorum Rockstar hileleri hiç önemsemiyor. Ban yiyeceğinizi zannetmiyorum hesabınıza girme olasılığı yok gibi bir şey.

Herkese merhabalar. Canım sıkıldı dedim GTA'ya gireyim, bir eğleneyim. Ama hileciler yüzünden oyundan zevk alınmaz oldu. Az önce ISS'i classic aracını arena Workshop'ta modifiye ettim. Dışarı çıktığım gibi arabama takla attırdı, aracımı uçurdu ve patlattı. Öldüm, yeniden spawn olduğumda sırtımda gitar çıktı. Bu bende 2. kez oluşu. Sonra da adam beni kendi evime davet etti. Evet kendi nickim beni davet etti yazıyordu. Şaşırdım, şok oldum. Hemen alt+F4 yaptım. Bir sorun yaşar mıyım? Hesabıma erişilme gibi durumlar söz konusu mu? Ban yer miyim?

Geçende ben geziyordum arabama bincektim bir adam korna çaldı arabayla binmemi istedi bindim arabaya beni havalimanına götürdü 10-15kişi oldugu yerde duruyor havadanda para yağıyordu bende aralarına katıldım 5-10M kastım çıktım hala ban yemedim. O parayla da kendime araba aldım (kimseye zararım yok efendi gibi arabamı alıp gezdim)

Geri
Yukarı