GTA 5 indirirken gece PC'yi açık bırakmak PC'ye zarar verir mi?

MysticAutem

Hectopat
Merhaba, tam şu an Epic'den indirmeyi başlattım. Ve yarın sabah saat 8'e kadar açık kalacak bilgisayar ve 107GB'lik GTA 5'i indirecek.

Arka plandaki her şeyi kapattım. Monitörü kapattım. Yinede bilgisayara zarar verme ihtimali var mı? Dosya indirirken saatlerce açık kaldı diye?

Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, tam şu an Epic'den indirmeyi başlattım. Ve yarın sabah saat 8'e kadar açık kalacak bilgisayar ve 107GB'lik GTA 5'i indirecek.

Arka plandaki her şeyi kapattım. Monitörü kapattım. Yinede bilgisayara zarar verme ihtimali var mı? Dosya indirirken saatlerce açık kaldı diye?

Bir Şey olmaz. Ben ne NBA'ler indirdim 😀

Ben her zaman uzun süreli indirme yapacaksam PC'yi gece bırakır işlemciyi güç tasarrufu moduna alır monitörü kapatır internet hızıma göre zamanlayıcı koyarım PC otomatik kapanır zaten.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı