Çözüldü GTA 5 indirirken mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Woonzy

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Epic Games üzerinden GTA 5 indiriyorum ama 10GB'a gelince mavi ekran veriyor. Oyun oynarken bir şey olmuyor.

Çözüm
Geç cevap için kusura bakmayın. Muhtemelen çoktan halletmişsinizdir fakat yine de paylaşayım.
Araç içersinde karşınıza ISO dosyasını İndir ve USB'ye yazdır tarzı iki seçenek çıkacak. Orada USB'ye yazdır diyeceksiniz.
Sonuçlar temiz gözüküyor. Bu aşamada aklıma gelen son adımları belirteceğim. Malwarebytes ile tam tarama gerçekleştirin.

Ayrıca aşağıdaki rehberleri uygulayın.

Bu arada Wifi adaptörü veya benzeri bir şey kullanıyor musunuz?

@LSD Format ile ilgili sorun olabilir mi hocam 1-2 ay önce format atmıştım bilgisayara ondan sonra olmaya başladı.
sss.PNG
ss.PNG

@LSD Format ile ilgili sorun olabilir mi hocam 1-2 ay önce format atmıştım bilgisayara ondan sonra olmaya başladı.
Eki Görüntüle 1400384Eki Görüntüle 1400383
Olabilir. Yukarıdaki rehberleri zaten olası sistem dosyası bozulmaları için istemiştim. İmkanınız varsa Microsoft'un kendi sitesinden ISO dosyasını indirip, yeniden bir Temiz Kurulum gerçekleştirin. USB'de bir sorun olmadığından emin olun.

Olabilir. Yukarıdaki rehberleri zaten olası sistem dosyası bozulmaları için istemiştim. İmkanınız varsa Microsoft'un kendi sitesinden ISO dosyasını indirip, yeniden bir temiz kurulum gerçekleştirin. USB'de bir sorun olmadığından emin olun.

USB kuzenim aitti ben yarın gidip USB alıp Windows kuracağım.
Ya da Windows 11'e geçeyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O sizin tercihinize bağlı. ISO dosyasında sıkıntı olmadığından ve dosyayı USB'ye doğru yazdırdığınızdan emin olun.

Geç cevap için kusura bakmayın. Muhtemelen çoktan halletmişsinizdir fakat yine de paylaşayım.
Araç içersinde karşınıza ISO dosyasını İndir ve USB'ye yazdır tarzı iki seçenek çıkacak. Orada USB'ye yazdır diyeceksiniz.

Çözüm
Teşekkürler hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli değil. Sistemi bir süre test edin. Tekrar mavi ekran alırsanız dökümleri paylaşın. Sorun düzelirse konuyu çözüldü olarak işaretleyin.

Tamam.
Format atarak sorunu çözdüm. Sorunu yaşayan arkadaşlar varsa tek çare format gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı