GTA 5 indirirken PC kapatma

İşletim sistemi
Windows 10

RealMete

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5 indirirken ( Social Club üzerinden ) yaklaşık 8 GB indi daha sonra durdurup bilgisayarı kapadım. Tekrar açtığımda diskimde 95 GB yer dolmuş ama indirme iptal olmuş. Fakat o arada inme imkan yok yarım saat falan kapadım. Sildim kolayca silindi. Nasıl bir şey yapmam lazim PC kapayıp açınca devam etsin?

Madem silmişsiniz, tekrardan başlatın ve yüklenmesini bekleyin.

Ayrıca internet hız bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız, kaç saatte ineceğini size söyleyebiliriz. Sisteminizi boşa açık tutmamış olursunuz.
Pc açtığımda iptal olmuştu bende inen kısmı sildim.

Saniyede 2.5 , 2 , 1.5 MB arasında gidiyor

GTA 5 indirirken ( Social Club üzerinden ) yaklaşık 8 GB indi daha sonra durdurup bilgisayarı kapadım. Tekrar açtığımda diskimde 95 GB yer dolmuş ama indirme iptal olmuş. Fakat o arada inme imkan yok yarım saat falan kapadım. Sildim kolayca silindi. Nasıl bir şey yapmam lazim PC kapayıp açınca devam etsin?
95 GB yer dolmasının sebebi Epic Games Launcher'ın oyun için diskinizde yer ayırması olabilir.

Durdurup devam ettirebilir. Bilgisayarı kapatıp açarsa iptal oluyor. Kendim yaşadım.
Eğer indirme sırasında herhangi bir şekilde indirmeyi durdurmadıysa baştan başlayabilir, bilemem. Fakat indirmeyi durdurduğunda isterse kapatıp 100 yıl açmasın o ilerleme aynı şekilde kalır. Açtığınızda ve başlattığınızda da indirme kaldığı yerden devam eder.

İnmeden önce orayı kaplıyor sonra iniyor durdurunca inmez tabii ki :) Bu söylediğim yer kaplama olayı steam için geçerli. İnme devam eder ama 5GB'ın üstüne iner toplamda ne kadarsa o kadar iner. Garip bir durum yok yani silmeseydin bir şey olmazdı.

Pc açtığımda iptal olmuştu bende inen kısmı sildim.

Saniyede 2.5 , 2 , 1.5 MB arasında gidiyor
Hızınızı 2 mbps'den hesaplasak yaklaşık 9 saate denk geliyor. Bilgisayarı bu süreç boyunca kullanmayacaksanız süreli oturum kapatma ile 10 saate ayarlayın ve bırakın.

Geri
Yukarı