GTA 5 kaldıran PC önerisi

Dostum bütçe sıkıntı değil diyorsun ama GTA 5'i en düşük ayarda açsın yeter diyorsun. Bu iki yorum birbiriyle çelişiyor. Bütçe sınırı yoksa hedefi GTA 5'e göre belirlemen saçma olur. Bütçe belirtmezsen kimse öneri de yapamaz. Sadece tek bir oyun için sistem toplanmaz.
Hocam sordum az önce max 8.000 Tl alabiliriz dediler

Arkadaşlar biliyorum aşırı saçma konu ama sizden ricam bana bir hazır PC kasası önerin olabildiğince ucuz olsun ama yeter ki kasmadan GTA 5 oynatsın.
Link atarsanız daha iyi olur.
Arkadaşlar bütçe 8.000 TL

APU sistem toplarsan hem bütçe fazla çıkmaz hem de her oyunu rahat oynarsın.
Hocam temiz 2.elleri GT710 parasına 500-700tl arasına bulunan gta 5 i high de oynatacak GTX560 denen bir şaheser varken niye apu sistem toplasınki apu içi gerekli bir işlemci alacağına ucuza bir 4.0ghz athlon x4 gtx560 ekran kartı ucuza 4+4 çift kanal ram birde uyumlu bir anakart ucuzada 240ssd+500gb hdd toplam maliyet 5k biile etmiyor kasa dahil nie kimse konuşmuyorda bu yeni ve güçlü işlemciler ile apu sistem toplama derdinde neredeyse çıktığı yıl için şiir yazılacak bir kart olan gtx560 ı neden konuşmuyoruz vram i düşük diye ölsünmü bu kardeşimiz veya serisi bilinmiyor diye bu athlon x4 ölsünmü?

Hocam temiz 2.elleri GT710 parasına 500-700tl arasına bulunan gta 5 i high de oynatacak GTX560 denen bir şaheser varken niye apu sistem toplasınki apu içi gerekli bir işlemci alacağına ucuza bir 4.0ghz athlon x4 gtx560 ekran kartı ucuza 4+4 çift kanal ram birde uyumlu bir anakart ucuzada 240ssd+500gb hdd toplam maliyet 5k biile etmiyor kasa dahil nie kimse konuşmuyorda bu yeni ve güçlü işlemciler ile apu sistem toplama derdinde neredeyse çıktığı yıl için şiir yazılacak bir kart olan gtx560 ı neden konuşmuyoruz vram i düşük diye ölsünmü bu kardeşimiz veya serisi bilinmiyor diye bu athlon x4 ölsünmü?

Bahsettiğin kart hem çok eski hem de GTX 560 gibi bir sistem alırsa bunu güncelleyemez fakat iyi bir APU işlemcili sistem toplarsa ilerde ekran kartı ekleyerek güncelleyebilir.

Biraz da popüler kültür var işin içinde. Bana kalsa İ7-3770 alsın.

Biraz da popüler kültür var işin içinde. Bana kalsa İ7-3770 alsın.
Sokağa çıkıp GTX560 diye bağırmak istiyorum adamlar 1.5kat fazla para verip 2 kat güçsüz gt1030 alıyorlar sırf 1000serisi olduğu için eğer ekran kartındaki 10'lar basamağının nesili temsil ettiğini bilselerdi yapmazlardı herhalde.DX12 olsa ne olmasa ne zaten GT1030 ile min sisteminde Dx12 olan bir oyunu oynayamazsın ki.

8000 TL bütçe varken i7 3770 alıp ne yapsın arkadaşlar. Bunun popülerlikle alakası yok mantıklı olun.
Burada bütçe haricinde ucuz ama performanslı işlemcilerden bahsediyorduk alıntı yaptığı mesaja bakarsan konuyu anlarsın yoksa arkadaşa bende GTX560 önermiyorum sadece bu parçaların eski ama çok performanslı olduğundan bahsediyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı