GTA 5 kaldıran PC önerisi

Sokağa çıkıp GTX560 diye bağırmak istiyorum adamlar 1.5kat fazla para verip 2 kat güçsüz gt1030 alıyorlar sırf 1000serisi olduğu için eğer ekran kartındaki 10'lar basamağının nesili temsil ettiğini bilselerdi yapmazlardı herhalde.DX12 olsa ne olmasa ne zaten GT1030 ile min sisteminde Dx12 olan bir oyunu oynayamazsın ki.

Burada bütçe haricinde ucuz ama performanslı işlemcilerden bahsediyorduk alıntı yaptığı mesaja bakarsan konuyu anlarsın yoksa arkadaşa bende GTX560 önermiyorum sadece bu parçaların eski ama çok performanslı olduğundan bahsediyoruz.
GTX almayı düşünüyordum ancak Param Güvende'de taksit yaptıracak bir kartım yoktu. Bu yüzden taksitle GT 1030 almak zorunda kaldım.

Sokağa çıkıp GTX560 diye bağırmak istiyorum adamlar 1.5kat fazla para verip 2 kat güçsüz GT1030 alıyorlar sırf 1000SERIsi olduğu için eğer ekran kartındaki 10'lar basamağının nesili temsil ettiğini bilselerdi yapmazlardı herhalde. DX12 olsa ne olmasa ne zaten GT1030 ilemin sisteminde DX12 olan bir oyunu oynayamazsın ki.

Yakında DX 12 isteyen piksel, indie oyunları oynatırsa görürüm ben seni. En basitinden FIFA 23.

SSD biraz Allah'a emanet. Samsung olanı seç.
8.000 TL bütçe sınırı olan bir kişi 8.000 TL'lik hazır sistemde SSD'yi 3.000 TL fark ile Samsung mu seçecek? Biraz mantıklı öneri yapın.
Biraz da popüler kültür var işin içinde. Bana kalsa İ7-3770 alsın.
Her şeye ''popüler kültür'' yazıp durmayın. 8.000 TL bütçe ile 10 yıllık i7-3770 işlemciyi satın almasının mantığı nedir?

8000 TL bütçe varken i7 3770 alıp ne yapsın arkadaşlar. Bunun popülerlikle alakası yok mantıklı olun.
8 vereceğine 4 verirsin GTX 1050 Ti ile. Sonuç olarak aynı işi donmasız kasmasız yaparsın. Cyberpunk oynamak istiyorum dememiş.

Yakında DX 12 isteyen piksel, indie oyunları oynatırsa görürüm ben seni. En basitinden FIFA 23.
Evet, böyle de bir artısı var.

Düşük sistemli güncel oyunlar vs Amiral gemisi eski oyunlar ben 2.yi seçerdim ama şimdi düşününce sana hak veriyorum. mesela bende aynı paraya gtx560 varken küçüktüm ve sırf vram i 2gb diye gt710 almıştım pişmanım o yüzden biraz nefret kustum sizde haklısınız burada seçenek tamamen kişiye bağlı.

8.000 TL bütçe sınırı olan bir kişi 8.000 TL'lik hazır sistemde SSD'yi 3.000 TL fark ile Samsung mu seçecek? Biraz mantıklı öneri yapın.

Her şeye ''popüler kültür'' yazıp durmayın. 8.000 TL bütçe ile 10 yıllık i7-3770 işlemciyi satın almasının mantığı nedir?
8'e 3770 al diyen kim? Piyasası 1000 zaten. SSD fiyatına da bakmadım. 3000 ise hakikaten alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı